Wpis z mikrobloga

Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goodie!
Do wygrania nowiutka #ps4 () Po co masz spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa złożona z dwóch piwniczaków i jednej niepiwnicznej Mirabelki wybierze właśnie Ciebie, jeśli:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić Walentynki z konsolą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w piątek o 11:00. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi. Czas, start!

---
Jak wiecie, goodie uwielbia rozdawać Wam kody rabatowe i najlepsze zniżki ( ͡ ͜ʖ ͡) Specjalnie z tej okazji podnosimy więc #cashback na #pysznepl do 6%. Szczegóły tutaj. Promka trwa do soboty, możecie śmiało korzystać!

Jeżeli Wam się nie poszczęści, a bardzo chcecie kupić sobie konsolę, możecie zamówić ją on-line z programem goodie #cashback. Zwracamy część wydatków na zakupy m.in. w AliExpress, Media Markt, Allegro i RTV EURO AGD. Łącznie współpracujemy z blisko tysiącem sklepów on-line. Szczegóły na temat działania naszego cashbacku znajdziesz tutaj.

#playstation #konsole #gry
Pobierz Goodie_pl - Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goo...
źródło: comment_eQVKPP5oeqwD3TFSbocQpwutdNl3bpKD.jpg
  • 1540
@Goodie_pl nie jestem przekonany czy się przekonacie, że to będzie wystarczająco przekonywujące, ale chciałbym tę konsolę, żeby się sam przekonać, że rzeczywiście można się do niej przekonać, a przekonanie to wynika z przekonania, że przekonać się warto, przekonałem Was? ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy słowo przekonać nie brzmi dziwnie?( _)
@Goodie_pl: bo mój #rozowa nie pozwala mi kupić konsoli xD, oto krótka chronologia :
1. Skończ studia to sobie kupisz - > studia skończone - oczywiście nie mogłem kupić
2. Weźmy ślub to sobie kupisz -> ślub wzięty - oczywiście nie mogłem kupić
3. Zacznij pracować to sobie kupisz -> pracuję, w wielu miejscach, oczywiście nie mogę kupić
4. Kup mieszkanie to sobie kupisz -> mieszkanie jest, oczywiście nie mogę kupić
@Goodie_pl: wyznawanie miłości kwiaty i to wszystko wokół to tylko komercyjny dzień, który jest dobry dla nastolatków. Ja na przekór żonie kupiłem w zeszłym tygodniu telewizor 50" 4K i oznajmiłem,że teraz,aby być w pełni szczęśliwy brakuje tylko konsoli. No i masz...rozdajo jakie się w głowie nie mieści. Chciałoby się spędzić czas przed konsolą i trochę połupać w gierki. Szczęście ma różne wymiary( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Goodie_pl: Mój stary to fanatyk Goodie_PL. Pół mieszkania #!$%@? przesyłkami i wydrukami opłacalności poszczególnych serwisów. Ktoś średnio raz w miesiącu wdepnie w walający się po ziemi cashback i trzeba zbierać bo przecież każdy grosz się liczy i pieniądze nie mogą leżeć na ziemi. W swoim życiu już kilkanaście razy musiałem zbierać grosze i uporządkowywać je do specjalnych siatek w segregatorze, podpisanych różnymi nazwami serwisów.
Druga strona mieszkania #!$%@? listami do przedstawicieli