Wpis z mikrobloga

Mój niebieski postanowił mnie strollować i oświadczyć się w walentynki o 14 XD dostałam też kinderki...


Niby się spodziewałam, bo salę mamy klepniętą ale w kwietniu lecimy do Amstedramu i naprawdę mógł poczekać XD wstyd teraz do roboty iść jutro bo będzie, że facet mi się oświadczył w najbardziej lamerski dzień w roku, eh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rozowepaski #zalesie #walentynki #zareczyny
K.....a - Mój niebieski postanowił mnie strollować i oświadczyć się w walentynki o 14...

źródło: comment_oK7vFFAH3D7A6wWeAG6uzHTxfLsQHrJb.jpg

Pobierz
  • 86
@KinderCzekolada: Każdy niech żyje jak chce :) Ja po prostu twierdzę, że to jest ten jeden krok, który facet powinien zrobić sam. Mieć jaja i się oświadczyć. Dopiero po tym geście planowalismy ślub, a też znaliśmy się kupę lat, od gimnazjum w sumie. Też miałam wymarzoną sale xD
@Edi93: co cię tak dziwi? słowo "seksy"?
Jest pewna naturalna kolej rzeczy. Najpierw poznajesz partnera, potem są seksy, czasem wspólne zamieszkanie, oświadczyny i ślub. Niektóre elementy mogą się być wcześniej lub później, ale jak gurwa można zarezerwować salę przed oświadczynami?
@krytyk__wartosciujacy:
Napisałem tylko, że "ponoć" ciężko teraz o salę weselną i znajoma zażartowała, że warto już sobie zarezerwować salę weselną mimo tego, że jest się singlem xD

A ty mi wyskakujesz, że sami napędzamy "tę spiralę #!$%@?", nie jest wstydem czekanie na salę i dopytujesz się o życie seksualne xD

jak gurwa można zarezerwować salę przed oświadczynami?


Nie wiem, gurwa, najwidoczniej można xD ¯\_(ツ)_/¯
@Edi93: można, ale jaki przebiegły plan za tym stoi? Nie ogarniam tej logiki.
Masz chłopaka, jest wam dobrze ze sobą i co? Mówisz do niego - ej, chodź zarezerwujmy salę na ślub. A on "ok" i rezerwujecie?

W zaręczynach jest coś.. odpowiedzialnego i dojrzałego. W rezerwacji lokalu - nic, to po prostu umowa.
A jeśli wasz związek jest dojrzały i odpowiedzialny i jesteście "po słowie", to co zmienia ten pierścionek?