Wpis z mikrobloga

Mój niebieski postanowił mnie strollować i oświadczyć się w walentynki o 14 XD dostałam też kinderki...


Niby się spodziewałam, bo salę mamy klepniętą ale w kwietniu lecimy do Amstedramu i naprawdę mógł poczekać XD wstyd teraz do roboty iść jutro bo będzie, że facet mi się oświadczył w najbardziej lamerski dzień w roku, eh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rozowepaski #zalesie #walentynki #zareczyny
Pobierz K.....a - Mój niebieski postanowił mnie strollować i oświadczyć się w walentynki o 14...
źródło: comment_oK7vFFAH3D7A6wWeAG6uzHTxfLsQHrJb.jpg
  • 86
@vincvincenty: stary xd ja ostatnio w rodzinie miałem około 5 ślubów w ciągu 2 lat i ani jeden nie był poprzedzony zaręczynami XD laski dostawały tydzień wczesniej o jeden pierścionek więcej i #!$%@? tyle xd tylko ja taki staroświecki , zaręczyny, cały okres narzeczeństwa z organizowaniem ślubu etc. Także to norma w tych czasach, liczy się #!$%@? mega imprezy w mega lokalu, zdrowe zasady współżycia odchodzą na bok XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czeka się trzy lata minium

@KinderCzekolada: gdzie jest aż tak źle? Mnie też tak straszyli, a potem się okazało że bez problemu udało się znaleźć na przyszły rok (było ciasno, prawda, ale udało się dograć termin)