Wpis z mikrobloga

@teh_m: Ja nawet bym nie marnował pestki na to 907. Strv to strzał bez skupienia, więc nie powinieneś mieć pretensji. Gdyby weszło to ja bym miał takie (σ ͜ʖσ). A ten ostatnio to faktycznie śmieszny strzał :D
Strv to strzał bez skupienia


@Nooser: On ma taki pancerz, że tylko na przodzie są dwa elementy, na które działa normalizacja- cała reszta wchodzi bez wazeliny, chyba że...

Magicznie trafisz w jego lufę.

I to mnie rozbawiło- walisz z półobrotu działem, które kolesia jest w stanie przepołowić, a RNG zamiast typowego strzału w glebę, losuje ci gong w najmniejszy możliwy kawałek przeciwnika, który pozwoli mu utrzymać pulę HP.

BTW: Tak- przegraliśmy
@teh_m: strv w momencie oddania w niego strzału był ustawiony idealnie bokiem, więc ding z dupy. Mogło wejść w gąski, z APCR często wchodzi za 0 albo trafienie krytyczne. Ale żeby nic? Z AP? To samo w chariotera...
Dlatego nie gram magazynkami. Czekasz ponad pół minuty żeby oddać taką serie, potem giniesz od jakiegoś yorka XD
@teh_m: Ostatnio wycedziłem z SU-103M z 10 metrów na pełnym skupienie w jadącego we mnie ELC EVEN i nie jakiś tam rykoszet, najnormalniej nie przebiło pancerza.