Wpis z mikrobloga

@PaulStanley to korektor z collection :) ja mam podkład kryjacy i wydaje mi się że sobie poradzi, zwłaszcza że można budować sobie krycie, ale sama nie mam w ogóle zaczerwienionej twarzy, wręcz odwrotnie więc ciężko mi stwierdzić na 100 % :)
@DruzynaActimela o hui to już chyba musze zainwestować w okulary, mają podobne opakowania w sumie
Dzieki! Wlasnie wszystkie znajome zachwalajo ze zdrowo i wgl ale szczerze powiedziawszy nie mam #!$%@? cery przez normalne podkłady itd, więc nie wiem czy to tylko taki hype na minerały czy może jak ktoś ma problemową cerę to dla nich jest różnica. Moim jedynym problemem jest czerwony ryj czasami (glownie przez stres/temperature) dlatego ten krem cc sie
@PaulStanley: Nie każdemu się sprawdzą minerały. Ja jak miałam bardziej odwadniającą się skórę to tylko robiły mi gorzej. Skóra była w coraz gorszym stanie. W ciągu dnia straszliwie się ważyły, ścierały i błyszczały, wyglądały bardzo nieświeżo po bardzo krótkim czasie. Teraz jak mam bardziej uregulowaną skórę to mi w miarę służą.
Ja do tego tuszu wróciłam, bo już tyle flagowców innych firm sprawdziłam, co to miały dawać ZNIEWALAJĄCE rzęsy,
@PaulStanley hmm może zamów sobie miniaturkę i spróbuj? :) tylko dobrze jest mieć do tego odpowiedni pędzel... Ja używam tego podkladu bo przede wszystkim odcień mi bardzo odpowiada, ciężko znaleźć bardzo jasny podkład, a po drugie daje dobre krycie a skóra nie wygląda jak pokryta jakaś maska :) przyjemny jest tez, bo jest suchy przy nakladaniu a nie zawsze lubię nakładać coś lepkiego na twarz xP