Wpis z mikrobloga

Witam chciałem wyczyścić konole #ps3 ale mam problem z otworzeniem jej, rozkrecilem wszystkie srubki jak na filmiku, ale nie mogę klapy zdjąć, ponieważ jest jak by zablokowana, miał ktoś może taki problem ?

#konsole
  • 17
@eSss: O, bo ja też chce wyczyścić na lato, teraz niby chłodno a przy gta wyje strasznie. Może uda sie osiągnąć poziom max 3 biegu. A więc jeśli coś połamiesz lub uśmiercisz konsolę podczas czyszczenia to napiszesz czego nie robić(?)
@GrindujTopy wpisywane obejrzałem z 10 filmików, na każdym normalnie koleś klapę ściąga z łatwością, a ja nie mogę tak jak by była jakaś blokada?
O ile mnie pamięć nie myli trzeba ją trochę przesunąć w którąś ze stron. Nie pamiętam dokładnie którą bo robiłem to ostatni raz dobrych kilka lat temu (wersja FAT)
@eSss: jak fat to masz gumowa zaslepke odkrecasz pokrywa w dol i schodzi, a jak juz masz rozkrecone to warto odrazu paste na padach zmienic bo po tylu latach bezie pruchnon xD wymiany samej pastu w cpu gpu sie nie baw bo jak masz problem ze sciagnieciem pokrywy to to pourywasz z pcb
@Gulash2k nie to slim, pasty nie wymieniałem tylko z kurzu ogarnąć chciałem, myślę że pastę tez wymienię ale nie wiem czy sam, albo oddam komuś żeby to zrobił, mimo że jest pełno filmików na yt.