Wpis z mikrobloga

Akurat w Polsce jako kobieta mam mnóstwo praw, których nie mają mężczyźni. A co słyszymy na marszu? Że jest odwrotnie. ¯\(ツ)/¯ Kobiety to, kobiety tamto, kobiety sramto. W kółko wyimaginowane braki jakichś praw względem mężczyzn. W sumie kobietom się nie dziwię, że chcą głosować na lewicę, bo politycy celowo uderzają w emocjonalne tony i łatwo jest tym sposobem pobudzić nas do działania. Za to beka z każdego faceta, który na serio chce głosować na lewicę.

#marsz #marszmilionaserc #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
  • 71
  • Odpowiedz
  • 253
@drakonia: Taka jest dominanta tej kampanii, żeby grać tzw. "prawami kobiet", a jaka jest prawda, to nie ma znaczenia. Dziwi mnie jednak, że ich spin doktorzy nie widzą tego, jak sztucznie to brzmi. Nawet Kołodziejczak pod koniec swojej perory dodał coś o kobietach, jakby mu się nagle przypomniało, że miał o nich coś wspomnieć.
  • Odpowiedz
@drakonia: polki mają niskie samooceny i trzeba im ją na każdym kroku podbudowywać. Powiesz o takiej że jest najpiękniejsza,mądra silna i samodzielna to jej się oczy dwa dni świecą
  • Odpowiedz
@drakonia kobiety to dużo głosów, o które warto walczyć i po prostu wszystkie sępy się zwiedziały, że to modne. Nawet konfiarze się w tym zorientowali i choć w Memcenie i Bosaku wszystko się w środku pewnie aż gotowało na myśl o słuchaniu kobiety stojącej na scenie to mimo wszystko dali im 2 minuty na swoim show, bo nie wykazując żadnych pro kobiecych inicjatyw marnie by to wypadło.
  • Odpowiedz
Akurat w Polsce jako kobieta mam mnóstwo praw, których nie mają mężczyźni.


@drakonia: politycy traktują kobiety jakby były jakieś upośledzone względem mężczyzn i potrzebują specjalnego traktowania jak ja bym był kobietą to czułbym się z tym źle po prostu xd
  • Odpowiedz
@drakonia: jakie prawa ma niby kobieta, których nie ma mężczyzna?
Praw żadnych. Przywileje to inna sprawa. Zgadzam się, że przywileje powinno się wywalić. Dodać tylko prawo o legalnej (nie refundowanej) aborcji. I tak to wtedy będzie prawo, które będzie miała kobieta, ale nie mężczyzna, ale to ze względu na aspekty biologiczne.
  • Odpowiedz
@drakonia: powodzenia jak będziesz leżała w szpitalu z nogami do góry czekając na obumarcie płodu i sepsę, a po wyborach powodzenia w rodzeniu dziecka z gwałtu
  • Odpowiedz