Wpis z mikrobloga

Macie przyjaciół, ludzi dla których jesteście ważni? Już nie mówiąc o miłości. Ludzie mają w życiu często szczęście i tak często tego nie doceniają. Ja starałem się być dobrym człowiekiem i ciągle odbijam się tylko lekko od dna. Może ludzie nie są idealnie, ale fajnie jest mieć kogoś bliskiego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #smutnazaba
  • 9
@RitmoXL: po latach stwierdzam, że najlepiej inwestować w siebie oraz najbliższą rodzinę (rodzice, rodzeństwo). Czas leci i koledzy, znajomi, kumple i przyjaciele odpadają. Albo w pewnym momencie znajdują sobie lepszych znajomych, albo odcinają się (bo rodzina, bo problemy). Taka prawda niestety. Miałem takiego bardzo bliskiego znajomego jeszcze z czasów podstawówki. Dobry ziomek się wydawał a w pewnym momencie zaczął się oddalać. Ja to sobie myślę- o znajomość trzeba dbać: no to
@RitmoXL: Oprócz rodziny nie mam praktycznie nikogo. Trochę boli jak człowiek widzi, że wszyscy wokół mają kogoś bliskiego, czy to przyjaciół, czy partnera, niezależnie właściwie od tego jak wyglądają, jakie mają zainteresowania, czy mają dobry czy zły charakter - w takiej sytuacji człowiek się zastanawia co jest w nim aż tak okropnego, że nikt nie chce z nim mieć nic wspólnego...