Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#gearbest #gearbestkupony #banggood
Przykra sprawa się wydarzyła Mirasy, od 3 miesięcy czekam na laptopa z GearBest, zamówiłem jakoś pod koniec listopada w okolicach Black Friday, czas oczekiwania był określony na coś koło 15 dni więc byłem przygotowany że nie będzie przed świętami ale co tam, była okazja. Od tamtej pory pisałem do supportu chyba z 4 tickety jak wygląda sprawa i kiedy sprzęt będzie wysłany, za każdym razem odpowiedź była że już niedługo będzie nowa dostawa na magazyn 2-20 dni, a jak nie chce czekać to mogę sobie wybrać coś innego w zamian. Dzisiaj dostałem takowy mail od supportu. Po #!$%@?*nych 3 miesiącach odpisali mi że sprzętu który zamówiłem i zapłaciłem za niego nie będzie już na składzie nigdy. 3 miesiące miałem zamrożone ponad 3 tysie... Ciekawe ile czasu zajmie zwrot i ile stracę na kursie $... Straciłem zaufanie do GB
Pobierz ZMMN - #gearbest #gearbestkupony #banggood
Przykra sprawa się wydarzyła Mirasy, od 3 ...
źródło: comment_3R8bBq52yktcSWPzO7n8chsvPhUc0DgH.jpg
  • 6
Ja zamówiłem 28 grudnia drona Eachine EX2H niedostępnym już chyba sposobem European Railway Direct Mail (ERDM, 45 - 55 dni roboczych), wysłane 11 stycznia. Dostałem jakiś dziwny 14 cyfrowy numer do śledzenia. Do tej pory nie mogę w żaden sposób śledzić co się z nią dzieje, a minęło półtora miesiąca od wysyłki (11 stycznia). Cóż, najpóźniej za miesiąc powinna dojść wg "Expected delivery date". Jak tak dalej pójdzie, to za miesiąc dostanę,