Wpis z mikrobloga

Można oczekiwać nowych plotek na temat Icardiego bo Wanda odrzuciła rzekomo ofertę przedłużenia kontraktu (miałby dostawać 7mln euro po podatku). Dodatkowo został pozbawiony opaski kapitana.

Icardi niby chce zostać we Włoszech więc w grę wchodzą 2 kluby - Napoli i Juventus.

Sam osobiście mam mieszane uczucia co do Mauro w Juve, nie sądzę że zgrałby się z Ronaldo i jako były kapitan Interu pewnie nie będzie mile przywitany. Co do Napoli to również ciężko to sobie to sobie wyobrazić kiedy Milik jest w formie. De Laurentis nie rzuci konkretnej kasy kiedy jego napastnik swoje strzela.
#pilkanozna #juventus #inter #seriea #plotkitransferowe
  • 14
@Minieri: Gość się przejedzie na tej Wandzie jak Klimek Murańka na swoim starym. Może i chce dobrze, ale przez takie rozpychanie się łokciami wszyscy będą mieli jej i jego dość. Zwłaszcza, że takie osoby powodują niezdrową atmosferę wśród piłkarzy.
@lubie-solnik: Jeśli ma odejść z Interu i zostać we Włoszech jak niby chce to zostają 2 kluby, proste jak 2+2. De Laurentis już zapowiedział ofensywę transferową latem i jakby chciał to by znalazł kasę na Icardiego, ale jak pisałem nie w momencie kiedy Milik jest w formie, napastnika oni nie potrzebują, chyba że rezerwowego.
miałby dostawać 7mln euro po podatku

De Laurentis już zapowiedział ofensywę transferową latem i jakby chciał to by znalazł kasę na Icardiego

@Minieri: De Laurentis mu w życiu nie zaoferuje takiej kwoty, a Real zrezygnował z uwagi na Wandę(Liverpool również szuka napastnika, ale ten sam problem), jedyny klub jaki wchodzi według mnie w grę to Chelsea ewentualnie Atletico gdyby nie wzięli Moratę.
@Minieri: "W piłce nożnej nigdy nie możesz kategorycznie przekreślić interesów z Juventusem. Jednak w tym konkretnym przypadku nie ma szans, aby Icardi trafił do Juve. W poprzednim tygodniu sporo rozmawialiśmy. Dyskutujemy o odnowieniu kontraktu, lecz nasza filozofia głosi, że grupa zawsze będzie ważniejsza od jednostki. "
Wypowiedź prezydenta Interu sprzed kilku dni.
@lubie-solnik: Napoli było blisko ściągnięcia Icardiego dwa i pół roku temu, i to tak bardzo, ale to bardzo blisko, stąd @Minieri wspomina o tym klubie.

A pieniądze Juventus ma, czemu miałby nie mieć? Paratici w jakimś wywiadzie sprzed ok. miesiące potwierdził, że Juve jest już sporo na plusie jeśli chodzi o transfer Ronaldo, bo zawodnik jest po prostu marketingowym strzałem w dziesiątke. Do tego Juve przecież świetnie zarabia wyłączając Portugalczyka. Nie
@Pustulka: Alvaro marnowałby się w Atletico i to bardzo. Nie ten typ napastnika. A Chelsea sportowo to poziom ten sam co Inter, jak nie niższy, bo w Mediolanie chociaż właścicielowi klubu na czymś konkretnym zależy.