Wpis z mikrobloga

Jutro cotygodniowe kawowe obiady czwartkowe. Ach ile ja bym dał, aby po drugiej stronie stolika znalazła się Natalka z humana. Bazując na swoim kawowym doświadczeniu i smaku doradziłbym jej odpowiednią kawę i ciasteczko. Rozkoszując się intensywnym aromatem kawy rozmawialibyśmy, aby się lepiej poznać. Po kawie odprowadziłbym ją na przystanek, poczekał i na pożegnanie przytulił.
ALE NIE! PRZEZ KARŁOWATOŚĆ 168,5CM, POLACKI RYJEC 1/10 I ZAKOLA TAK NIE BĘDZIE!
to jak będzie?
Jak zawsze. Siądę sam przy stoliku, a popijając intensywną kawę będę kontemplował nad swoją marną wegetacją w karłowatej 168,5cm #!$%@? z polackim ryjcem 1/10 i zakolami, przez którą nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny niezależnie od tego kim bym był i co bym robił - to 10.02.2016r. pokazała mi hipergamiczna bestia #p0lka patrycja. No i co mi z tego smaku kawy, jak ja nigdy nie zaznałem i przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nigdy nie zaznam smaku życia...
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #p0lka
k.....y - Jutro cotygodniowe kawowe obiady czwartkowe. Ach ile ja bym dał, aby po dru...

źródło: comment_6qONqZ3buq1SVxe38YjlGrVLzWkbYUoS.jpg

Pobierz
  • 29
@kiedysbylemnormalny:
#!$%@? czlowieku, jest wyjscie ktorego nie widzisz.
Faktycznie z takim wzrostem jestes w dupie, sam mam 179 i nieprawdopodobne kompleksy z tego powodu, nie bede ci wciskal bajek ze z takim wzrostem kogos znajdziesz bo to malo prawdopodobne. Ale plytki wzrostowe w kosciach zamykaja sie po 21 roku zycia zazwyczaj wiec masz jeszcze czas na HGH - owszem, wiem ze lekarze nie chca tego przepisywac z uwagi na duze ryzyko