Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Zamówiłem dziś rano kość ram z #xkom, ale przy odbiorze podano mi inną od żądanej. Sprzedawca tylko machnął ręką, że na pewno będzie działać razem z tą która już mam w komputerze i powinienem się cieszyć z limitowanej edycji....
Do tego odmówił wymiany, bo nie posiadają obecnie tej zamówionej przez stronę (i dostałem smsa do odbioru po godzinie!).

Teraz wracam na chatę i pomijając kwestie kosmetyczne, jak kość nie będzie współpracować z moją obecną, to chyba się nie polubie z tym sklepem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #komputery
Veaon - Zamówiłem dziś rano kość ram z #xkom, ale przy odbiorze podano mi inną od żąd...

źródło: comment_vG8dy2HE7j0p7NDGQZ3YkwR6qJgZD6zL.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Do tego odmówił wymiany, bo nie posiadają obecnie tej zamówionej przez stronę (i dostałem smsa do odbioru po godzinie!).


@Veaon: a ty nie odmówiłeś przyjęcia kości której nie zamawiałeś? XDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ptasiek2: Cztery razy zadałem pytanie czy się zgadza z zamówieniem, bo choćby kolorem się różnią. Zapewnił mnie ze to dokładnie ta sama kość, ale w edycji limitowanej i innej nie mają na sklepie.

Gdyby nie fakt, że jest mi potrzebna już na teraz to odmówiłbym odrazu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotr414: No dobra, nawet zauważyłem że radiator ma lepszej jakości. Ale teraz kwestia współpracy z irdm X no i oczywiście wygląd ¯\_(ツ)_/¯ Zobaczymy czy sprzedawca specjalista się nie mylił
  • Odpowiedz
o hui, ale dzban z ciebie, takiego to nie żal aż wydymać


@Gronbar: kolega widzę jeszcze większy dzban. Mieli na stanie lepszy produkt i go dali od ręki żeby klient nie czekal, ale WYDYMALI XD top kek przecież mu na siłę nie wciskali. Jakby definitywnie odmówił to by za kilka dni dostał to co zamówił. Co za pazdzierz tu przesiaduje...
  • Odpowiedz
@Veaon: widze ze w X-Komie nadal mają syf z wydawaniem nie tych towarów co powinni xD

W X-Komie zamowiłem raz laptopa gamingowego z GTX 1060 i te dzbany z dali mi mi laptopa z tą kartą graficzną ale z mniejsza ilością ramu na karcie niż w opisie produktu xD Na początku chcieli mi dac 300 zł aby się chyba #!$%@?ł. Powiedzialem, że chce lapa z tą kartą za którą zapłacilem. Potem
  • Odpowiedz
@PanSpustoszenie: Też u nich miałem niezłe wałki, zamówiłem lenovo y50-70 z i7, 8GB RAM. Przyszedłem do sklepu, dają mi wersję z i5 i 4GB (jakieś 1000-1500zł tańszy) i mówią masz Pan. Ja mówię hola hola, chyba wam się coś #!$%@?ło. Gościu z łaską stwierdził, że no tak, poszedł wymienić, przyniósł już z dobrą specyfikacją. Coś mnie tknęło żeby uruchomić - naliczyłem trzynaście (!!!) bad pixeli. Powiedziałem, że tego egzemplarza nie chcę
  • Odpowiedz
@yamciayamcia: A no też w momencie odbioru tej gorszej nagrywarki gościu kazał mi abym złożył reklamację że wydali mi nie ta nagrywarkę. Spytałem się go kogo jest podpis na dokumencie odbioru sprzętu. Nie było żadnego podpisu Xd Powiedziałem mu że z chęcią napiszę negatywna ocenę obsługi klienta jak mi nie da sprzętu, który jest uzgodniony. Powiedziałem że, nie mam zamiaru pojawiać się w ich sklepie i mają mi wysłać kurierem. Zrobili
  • Odpowiedz