Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś z was w sklepie aleshop.pl/miał doświadzczenia z tym sklepem? Mają dobre ceny w porównaniu z konkurencją ALE opłata tylko przelewem online/przelewem tpay oraz brak możliwości odbioru osobistego/wysyłki za pobraniem. Sklep ma siedzibę Nowe Sady 17, 94-102 Łódź, w googlach widnieje tam - Schronisko dla bezdomnych mężczyzn Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, ale jest to duży budynek, może jakieś biura/pomieszzenia są wynajmowane. Ceneo ostatnio dobre opinie (na początku słabo), na www.legalniewsieci.pl brak jakiegokolwiek info (odpisali żę wygląda ok ale się przyjrzą)

"Dzień dobry, wszystko co Pan opisał ma znaczenie, jednak sklep posiada dużo pozytywnych opinii w serwisie Ceneo.pl co oznacza, że zamówienia realizuje - sprawdzimy sklep dokładnie i damy znać. pozdrawiamy"

Myślicie, że sklep to scam? Na co zwracać uwagę chcąc być pewnym, że sklep to nie przekręt?
REGON 380329694
NIP 7271718173

Czat z aleshop.pl:
Ja11:26
Witam,

czy możliwy jest u Państwa odbiór osobisty?

11:28
Przepraszamy, ale w tym momencie wszyscy konsultanci są zajęci. Proszę, zostaw nam swój adres e-mail, a my odpiszemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Wsparcie dołączył(a) do chatu

Wsparcie11:28
Witam serdecznie

Wsparcie11:28
niestety ze wzgledu na duzy wspolnczynnik nieodbieralnosci

Wsparcie11:29
nie posiadamy takiej opcji w sklepie

Ja11:34
Rozumiem, a czy możliwa jest wysyłka za pobraniem?

Wsparcie11:35
również nie posiadamy

Wsparcie11:35
konkurencja nas nie lubi

Wsparcie11:35
i zamawiała na fałszywe adresy narażając nas na koszty

Ja11:37
rozumiem, dziękuję za informację.

#sklepyinternetowe #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 463
  • Odpowiedz
Ja już byłem w trakcie robienia zakupów, pierwszy przebłysk był, że część sklepu jest po angielsku (np. my account, zamiast moje konto) więc zajrzałem na opinie ceneo, jest spoko więc myślę sobie ok, może jacyś czesi weszli ze sklepem do Polski i nie ogarnęli - bo taką sytuację już miałem. Idę dalej i zatrzymałem się na wyborze sposobu dostawy i płatności. Brak pobrania, czerwona lampka. Pewnie normalnie bym i tak dokonał przedpłaty,
  • Odpowiedz
@sebson10: obyś nie miał racji :/

Nienawidzę #!$%@?ów oszustów :/ Można mówić że ludzie to debile bo się im lampka nie zapaliła (jak nam wszystkim w tym wątku) ale sam znam masę osób które po prostu nie ogarniają tak internetu jak my i patrzą w ceneo - oceny pozytywny, kupuję.

Sam byłem bliski zaryzykowania.

Strona jest zupełnie nie zrobiona. Nie ma nawet sekcji TELEFONY w skecji TELEFONY i AKCESORIA...

Jak ktoś
  • Odpowiedz
@sebson10: Tak jak mówisz, właściciel słup, konto pewnie też na jakiegoś żula. Odwalają taką akcję ze sklepem i mają łatwą kasę. Policja w naszym kraju działa tak, że nikomu nic nie zrobią bo nie będzie dowodów lub świadków. Interesuje mnie jedynie jeszcze skąd wzięły się tak dobre opinie na Ceneo. Ale ogólnie to dobrze zaplanowana akcja, nie dziwię się bo ile ludzi dziennie zrobi w tym sklepie zamówień to głowa mała.
  • Odpowiedz
@Piechotek: akcja przemyślana i zaplanowana stąd opinie na Ceneo. Założyli konto sklepu na Ceneo parę miesięcy temu, nie dodali żadnych ofert towarów, a włączyli zaufane opinie i dokonywali systematycznie "zakupów" z fejkowych maili od listopada, po czym wystawiali opinie "potwierdzone zakupem". W marcu mamy 140 opinii, wystarczająco żeby nabrać 90% internetu. Następnie wystarczyło dodać fajne chodliwe towary w niższej cenie i czekać na przelewy :)
  • Odpowiedz
Nie do końca. Coś tam sprzedawali ale to były śmieci po 10zł na jednym z komentarzy gościu dziękował za myszkę która wreszcie się nie zacina :-)
Miejcie świadomość że w tej chwili trwa kradzież a my nie możemy nic z tym zrobić, koleś jest na sklepowym czacie i odpisuje (taki dobry sprzedawca pracujący w niedziele po godzinach w najtańszym sklepie na świecie :D
  • Odpowiedz
@sklark:
#!$%@? jak o tym myślę to mnie #!$%@? bierze :/

Do ceneo zgłoszony, napisałem też na tę grupę na FB gdzie publikują uwagi o scum sklepach.

Więcej nic nie mogę zrobić, a #!$%@? się dorobią na naiwności ludzi :/

Najgorsze jest to, że nie ma później jak odzyskać kasy, a ktoś się nieźle obłowi....

Mam chociaż cichą nadzieję, że dzięki zgłoszeniu wcześniej sklep zostanie zdjęty.

Może również napiszecie do Ceneo
  • Odpowiedz