Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś z was w sklepie aleshop.pl/miał doświadzczenia z tym sklepem? Mają dobre ceny w porównaniu z konkurencją ALE opłata tylko przelewem online/przelewem tpay oraz brak możliwości odbioru osobistego/wysyłki za pobraniem. Sklep ma siedzibę Nowe Sady 17, 94-102 Łódź, w googlach widnieje tam - Schronisko dla bezdomnych mężczyzn Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, ale jest to duży budynek, może jakieś biura/pomieszzenia są wynajmowane. Ceneo ostatnio dobre opinie (na początku słabo), na www.legalniewsieci.pl brak jakiegokolwiek info (odpisali żę wygląda ok ale się przyjrzą)

"Dzień dobry, wszystko co Pan opisał ma znaczenie, jednak sklep posiada dużo pozytywnych opinii w serwisie Ceneo.pl co oznacza, że zamówienia realizuje - sprawdzimy sklep dokładnie i damy znać. pozdrawiamy"

Myślicie, że sklep to scam? Na co zwracać uwagę chcąc być pewnym, że sklep to nie przekręt?
REGON 380329694
NIP 7271718173

Czat z aleshop.pl:
Ja11:26
Witam,

czy możliwy jest u Państwa odbiór osobisty?

11:28
Przepraszamy, ale w tym momencie wszyscy konsultanci są zajęci. Proszę, zostaw nam swój adres e-mail, a my odpiszemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Wsparcie dołączył(a) do chatu

Wsparcie11:28
Witam serdecznie

Wsparcie11:28
niestety ze wzgledu na duzy wspolnczynnik nieodbieralnosci

Wsparcie11:29
nie posiadamy takiej opcji w sklepie

Ja11:34
Rozumiem, a czy możliwa jest wysyłka za pobraniem?

Wsparcie11:35
również nie posiadamy

Wsparcie11:35
konkurencja nas nie lubi

Wsparcie11:35
i zamawiała na fałszywe adresy narażając nas na koszty

Ja11:37
rozumiem, dziękuję za informację.

#sklepyinternetowe #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 463
Dołączam, bo chyba również dałem się zrobić na 1000zł. Chociaż wciąż się łudzę, że się to dobrze skończy. A wydawało mi się, że wszystko wygląda ok. Dopiero jak dostałem fakturę coś mnie zaniepokoiło, bo jedyne dane na fakturze o sprzedawcy, to nazwa firmy i adres małym druczkiem na samym dole. Płatność poszła wczoraj przez TPay. Już napisałem do nich czy jest jakaś możliwość weryfikacji odbiorcy, zidentyfikowania i ewentualnego anulowania transakcji. Czekam na
Niestety to na pewno oszuści, czat jeszcze przed godziną działał, ale gdy się zapytałem o zamówienie już nie działa. To samo telefony. Ktoś jeszcze odebrał i zapewniał mnie,że przesyłka wyjdzie dziś do 16, teraz wszystko wyłączone, chyba,że zablokowali tylko mój nr. Cholera no pierwszy raz nie sprawdziłem sklepu przed zakupem.Pojde na policję,ale i tak nic to pewnie nie da...
30% tych sklepów na ceneoo Śmierdzi oszustwem ... (dragonnist, elektrostore itd. ) . Dzwoniłem do eMag z zapytaniem czy ponoszą odpowiedzialnosc, jak jeden z ich sprzedawcow zrobi mnie w konia. Odpowiedz brzmiala, że oni za takie rzeczy nie odpowiadaja... nosz kur....
Cześć, zakupiłem wczoraj towar w tym sklepie, właśnie dostałem SMS-a, że numer kontaktowy (z regulaminu jest dostępny w sieci). Zadzwoniłem i gość mi powiedział, że wysłał towar i odłożył słuchawkę. Nie wiem co to znaczy, ale trochę podejrzane, bo żadne maile od kuriera czy czegokolwiek do mnie nie przyszły.
@aajron: żeby zasięgnąć informacji co mam zrobić, wniosku jeszcze nie złożyłem zrobię to jutro po wydrukowaniu wszystkich dokumentów. Gdy będę miał info o innych zgłoszeniach moja jednostka podejmie współpracę z jednostką która otrzymała zgłoszenie wcześniej.