Wpis z mikrobloga

Jeszcze 3h do spotkania rodzinnego z okazji moich 18. urodzin które były 4 dni temu. Póki co jest babcia, mama ojciec i ja. Stary już cały czas rzuca swoimi gównianymi tekstami typu: jemu tylko ten telefon i komputer w głowie, on nigdy nie ma czasu. Mówi to osoba, która ledwo zdała samochodówkę, robi na 3/4 etatu i zarabia 1k miesięcznie bo "nie będzie ***ał". Oczywiście nie wie co to znaczy być uczniem i chodzić do liceum i zdawać maturę, bo on chodził do zawodówki. A kwintesencją tego było jak w 3. gimnazjum pokazałem świadectwo ze średnią 5.5 a on nie wiedział co to "wos", a po rozszyfrowaniu skrótu dalej nie wiedział o co chodzi.
Jednak najgorsze w tym wszystkim jest to, że przekazał swoje zdegenerowane alkoholem geny i to przez niego mam karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola, przez co nigdy nie będę miał dziewczyny a potem żony dzieci i rodziny, niezależnie od tego kim bym był i co bym robił co 10.02.2016r. pokazała mi hipergamiczna bestia #p0lka patrycja.
Ojciec normika high-toer zarabia 14k jako kierownik budowy, chodzi ze swoim synem na siłownię, jest głową rodziny. I nie naciskam tu na pieniądze - jak się nie wykształcił to trudno, ale o odpowiedzialność za rodzinę. Zmarnował mi życie i dalej znęca się nade mną. Nienawidzę go.
Dlatego nawet nie siedzę z nimi w pokoju tylko przytulam się z moim króliczkiem Benkiem, który scina sałatkę
#przegryw #depresja #gorzkiezale #tfwnogf #stulejacontent
k.....y - Jeszcze 3h do spotkania rodzinnego z okazji moich 18. urodzin które były 4 ...

źródło: comment_iWHLFO33bhjbL5Ks0JmhOyOVeyuDMny0.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Toxicowski: nie co trzyma przed, tylko utrudnia rozwój, bo ja jestem zwyczajnie zniechęcony, ja oczekuję czegoś od życia, nie miliardów podróży dookoła świata czy nie wiadomo czego ja tylko pragnę potrzymać dziewczynę za rękę, przytulić, a codziennie gdy sidzę tych niezdeformowanych normików którzy sie tula w licbazie to najchętniej straciłbym przytomność i juz się nie obudził w tym karłowatym 168,5cm ścierwie
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny ale od życia nigdy nic nie dostaniesz. Tak właśnie działa życie, że trzeba walczyć o swoje. Jeżeli jesteś w czymś dobry (w tym wypadku chemia) idź w to może gdzieś tam w końcu pośród tych nerdów chemicznych znajdziesz swoją wybrankę która pokocha cię np za inteligencję.
  • Odpowiedz
@kiedysbylemnormalny: Więc koniec końców pomimo wolnej woli chcesz sie usprawiedliwić w jakiś sposób faktem, ze Twoje potencjalne niepowodzenia bedą winą Twojego ojca? Kek, jesteś kowalem losu, mając 169 czy 195 - koniec końców Ty decydujesz o życiu, nie twoja zakola czy polski ryj. Masz z tym problem, idz do psychologa albo na #!$%@?, tam świetnie budują pewność siebie.
  • Odpowiedz