Wpis z mikrobloga

Jeszcze 3h do spotkania rodzinnego z okazji moich 18. urodzin które były 4 dni temu. Póki co jest babcia, mama ojciec i ja. Stary już cały czas rzuca swoimi gównianymi tekstami typu: jemu tylko ten telefon i komputer w głowie, on nigdy nie ma czasu. Mówi to osoba, która ledwo zdała samochodówkę, robi na 3/4 etatu i zarabia 1k miesięcznie bo "nie będzie ***ał". Oczywiście nie wie co to znaczy być uczniem i chodzić do liceum i zdawać maturę, bo on chodził do zawodówki. A kwintesencją tego było jak w 3. gimnazjum pokazałem świadectwo ze średnią 5.5 a on nie wiedział co to "wos", a po rozszyfrowaniu skrótu dalej nie wiedział o co chodzi.
Jednak najgorsze w tym wszystkim jest to, że przekazał swoje zdegenerowane alkoholem geny i to przez niego mam karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola, przez co nigdy nie będę miał dziewczyny a potem żony dzieci i rodziny, niezależnie od tego kim bym był i co bym robił co 10.02.2016r. pokazała mi hipergamiczna bestia #p0lka patrycja.
Ojciec normika high-toer zarabia 14k jako kierownik budowy, chodzi ze swoim synem na siłownię, jest głową rodziny. I nie naciskam tu na pieniądze - jak się nie wykształcił to trudno, ale o odpowiedzialność za rodzinę. Zmarnował mi życie i dalej znęca się nade mną. Nienawidzę go.
Dlatego nawet nie siedzę z nimi w pokoju tylko przytulam się z moim króliczkiem Benkiem, który scina sałatkę
#przegryw #depresja #gorzkiezale #tfwnogf #stulejacontent
Pobierz k.....y - Jeszcze 3h do spotkania rodzinnego z okazji moich 18. urodzin które były 4 ...
źródło: comment_iWHLFO33bhjbL5Ks0JmhOyOVeyuDMny0.jpg
  • 58
chodzić do liceum i zdawać maturę,


@kiedysbylemnormalny: jak najszybciej potem na studia do innego miasta. Jak nie masz na to kasy to się nie przejmuj, dostaniesz się gdzieś to w 3 miesiące wakacji ogarniesz jakąś pracę. Staniesz na nogach, odbujesz ego i będzie gitara.