Wpis z mikrobloga

@husk77 nie z prysznica a z mycia xD a tak na poważnie to mam taka ściankę i nigdy nie potrafiłem jej domyć do pierwotnego stanu. Jak już sobie wstawiasz to podziel się ze mną jaką chemia to najlepiej czyścić.
@WCB9968: @husk77: to moze tez zalezec od twardosci wody jaka masz w domu, moze mieszkasz gdzies gdzie woda jest twarda, a moze masz scianke z jakiegos plastiku, a nie szkla, plastiki szybciej sie brudza.
poza tym kamien z wody pieknie rozpuszcza kwasek cytrynowy, ja tym odkamieniam czajnik, moze warto rozmieszac go w goracej wodzie w duzej ilosci i tym spryskiwac dluzsza chwile szybe, to powinno usunac kamien
nie z prysznica a z mycia xD a tak na poważnie to mam taka ściankę i nigdy nie potrafiłem jej domyć do pierwotnego stanu. Jak już sobie wstawiasz to podziel się ze mną jaką chemia to najlepiej czyścić.


@WCB9968: po każdym myciu ściągasz z niej wodę taką gumową szczotką (zbierak, czy jak to się zwie) do szyb. Raz na miesiąc CIF z płynie albo piance. Jest cacy.

Można też zaimpregnować co
@symis Bardziej namiar, znasz kogos kto robi takie rzeczy? Moj majster marudzi, ze bedzie mi chlapac na łazienkę i chce kabine zamykana zrobic. Mi sie taka bardziej podoba, sama szyba i już.
@husk77: mam taką szybę, chlapie ale niedużo (84 cm szyby + deszczownica) i da się wytrzymać. Jak znajdę numer na ziomka, to dam znać. Specyficzny typ ale ceny konkurencyjne.
@husk77: +48607318410 ale nie pamiętam imienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) (choć kojarzy mi się że Łukasz)
I synchronizował się z kolesiem od całej łazienki, bo szyba jest wpuszczana w ścianę na 5 cm by lepiej trzymało