Wpis z mikrobloga

Hej, choć sytuacja jest dla mnie dość nietypowa to nie zamierzam składać rąk. Postanowiliśmy równolegle zorganizować drugie w dniu dzisiejszym #rozdajo. Pierwsze, dodane dziś i usunięte z gorących w niezrozumianych dla mnie okolicznościach znajduje się tutaj.

Zasady tego drugiego dokładnie takie same, czyli: 1. Plusując ten wpis bierzesz udział w losowaniu za pomocą #mirkolos, w którym to wybierzemy jedną osobę oraz podarujemy jej zakupy o wartości 100 PLN na naszej stronie.
2. Zielonki młodsze niż ten post nie biorą udziału.
3. Losowanie odbędzie się jutro około godz. 22.00.
4. Losowanie z poprzedniego rozdajo odbędzie się koło 12.00.

Dodaliśmy także promocję - odwiedzając soxinthebox.pl na kod rabatowy: „3plus1” otrzymacie 10% zniżki oraz do każdych zamówionych trzech par skarpet dodajemy wybrany przez nas wzór także #zadarmo ! Rabat 10% nie łączy się z innymi na stronie. Kod będzie ważny do 24/03/2019 włącznie.

Serdecznie pozdrawiamy wszelkie zabezpieczenia moderacyjne oraz zdolnych informatyków z IBM, oddział nieważne jaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe #skarpetkiboners #nogiboners
Sox-in-the-Box - Hej, choć sytuacja jest dla mnie dość nietypowa to nie zamierzam skł...

źródło: comment_7IPI0poYjRVRmjWpyKOoSjUMOksuFvtN.jpg

Pobierz
  • 35
@Sox-in-the-Box: Super skarpety, na jedyny minus te wystające w środku nitki gdzie łączą się kolory, przy szybko zmieniających się wzorach jest tego sporo :P Stópki na lato robią się przez to strasznie ciepłe.

Co do promocji, 10% rozumiem, ale gratis średnio.
To jakieś losowe skarpety przez was wybrane?
Co jeśli w tych 3 są różne rozmiary? :P
Jeśli tą 4-tą parę można samemu wybrać to pewnie zwiększę kolekcję, a już i
@Poziokat: Rozmiar będzie oczywiście taki jak zamówione pary, natomiast z modelem niestety (albo stety :D ) musisz nam zaufać. Odnośnie nitek, jest to urok skarpet wzorowanych - na lewej stronie widać co maszyna przeżywa produkując taki, a nie po prostu jednokolorowy model - generalnie im wzór bardziej skomplikowany poprzecznie, a mniej wzdłużnie tym lepiej dla ilości tych nitek. Mamy jednak plany inwestycyjne, które ten problem zmniejszą.
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Choć inicjatywa jest nam znana, to nie była priorytetowym celem wprowadzenia tego produktu. Jest to efekt popytu na tego typu skarpety, a także poszukiwania czegoś co wyróżnia tych mniejszych (nas) od na przykład sieciówek i marketów. (odpowiednia produkcja i dobieranie choćby rozmiarów dwóch różnych wzorów to spore utrudnienie szczególnie przy masowej produkcji)
@Sox-in-the-Box: Z losowym wzorem to raczej niestety niż stety, bo jedne fajne drugie mniej, a i pewnie wylosują się akurat te wzory które się mniej sprzedają ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Powodzenia w takim razie z poprawą linii produkcyjnej, ja pozwolę sobie poczekać na ewentualną lepszą, nielosową promocję :P