Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Resuscytacja: wcześniej z tyłu miałem Schwalbe Rocket Rona, to właśnie jeździłem jakoś na 40psi, 2.7bara. Fajna opona w las ale na asfalcie męczyłem się okropnie, straszne opory toczenia. Jeżdżę 50/50 miasto/las i po jednym sezonie opona za 200zl poszła na śmietnik (tylnia, z przodu prawie się nie zużyła). Na tym Continentalu nie jeździłem jeszcze ale spróbuję z 55-60 psi wbić. Ważę 70kg. Nie wiem jak taka twarda opona będzie zachowywać się
Pobierz Wygrywzwyboru - @Resuscytacja: wcześniej z tyłu miałem Schwalbe Rocket Rona, to właśn...
źródło: comment_LLXKuXvIfWKCI301YMnrVMpZe0VroKJk.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Resuscytacja: @fantasmag0ria: @pani_doktor_od_arszeniku: #!$%@? #!$%@? mać, teraz chce założyć to koło bo jutro piękny dzień i co? Flak. Dzisiaj rano była dobra bo sprawdzałem. Nie wytrzymam zaraz i #!$%@? to koło przez okno. 3 dni leżała napompowana elegancko, ułożyła się na obręczy a dzisiaj ucieka z niej powietrze. WTF? Napompowalem ja do 4.4bara i tak zostawiłem.
Pobierz Wygrywzwyboru - @Resuscytacja: @fantasmag0ria: @panidoktorod_arszeniku: #!$%@? #!$%@?...
źródło: comment_Fd2jVSvNpHAtiBsx95kcbWpHp42XCUwP.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wyruchali mnie na ostro, za 1szym razem sprzedali mi ta oponę za 85zl, w takiej cenie jest zwijana na cyklomania.pl, dlatego byłem przekonany że mam zwijana (nigdy nie zmieniałem wcześniej opony, nie wiedziałem jak wygląda drutowka i zwijana). Dzisiaj sprzedali mi ta oponę za 69zl. W drodze do domu skojarzyłem że przecież tam jakiś drut wystawał. Dzwonię do nich i mówię że #!$%@? czemu mi drutowke zamontowali, no ale przecież pan za