Wpis z mikrobloga

@Clearmont: Dostawa miała być na 29.02.2020, więc czekam z nadzieją ;).
29.02 było w sobotę więc 2.03 nastąpił wyładunek. Wydanie towaru max 7 dni roboczych więc 11.03 powinno zostać wydane wszystko co było zaplanowane na koniec lutego.Z tego co pamiętam na aukcji było wystawione ponad 30 szt. różnego asortymentu elektroniki. Przygotowanie, spakowanie i wysłanie tego wszystkiego może trochę zająć.
Z tego co podał @Deja_VU_000, tydzień temu w wiadomości wychodzi mi,
@Clearmont Krypto waluty Złoto i Diamenty ;D i Rupia indonezyjska w tonach :D
@mateo777 nie którzy mogą już tutaj dodawać komentarze gdyż 10.03 poszły pierwsze wysyłki 35 sztuk Iphone ( z 35 jedna osoba coś wspomniała na 35 prośby o opinie , wspominałem o tym wyżej ) , Dziś kolejne 35 sztuk , 10 sztuk podstawowych i7/16/512 oraz 2 sztuki iMAC PRO , 4 Ipad Pro według listy którą dostałem . Do
@emciu Nie wiem czy to nie będzie ostatni rok , za dużo z tym problemów . Już były przypadki że osoby związane z tymi produktami grzebały i szukały źródeł . Co 3 miesiące gów...burza , a tak naprawdę najwięcej mądrości ci co nie kupili ale są w branży. Dzięki za miłe słowo i zapraszam w wakacje na wynajem ciekawego renta :) zrobię dobry Price :)
DejaVU000 - @emciu Nie wiem czy to nie będzie ostatni rok , za dużo z tym problemów ....

źródło: comment_15840915060mIhESPcvd8z2UeIZJ9iDd.jpg

Pobierz
@MaffX ty dalej ? naprawdę ? z tego co widzę to on tu ma konto od 6 lat :)) Powtarzając się , zapraszam do biura pokaże ci fv wysyłki i zamówienia . Nie widzę chęci z twojej strony tylko pieprzenie o fake kontach .
@MaffX ostatnia rzecz którą zrobię dla Ciebie pamiętasz jak wyżej pisałeś gdzie ten towar sprzedany gdzie te opinie osoby itp. ? Jak wyżej wkleiłem Ci " Poniżej wypłaty z konta allegro 01.2019 - 09.2019 wszystkich transakcji dostarczonych " ? co myślałeś że sobie to sam napisałem ? wklejam załącznik do konta do wypłat allegro .
Końce tą śmieszną dyskusje z Tobą . Zaprosiłem Cię do biura , chciałem Ci pokazać fv ,
DejaVU000 - @MaffX ostatnia rzecz którą zrobię dla Ciebie pamiętasz jak wyżej pisałeś...

źródło: comment_1584093652X0zf3bwJuI01NvrFG9wHq8.jpg

Pobierz
@MaffX - "Ależ mi wlasnie bardzo chodzi o zakup - prosiłem o jedna jedyna rzecz. Dowód zakupu. Faktura z zamazanym kupującym. Czy to naprawde taki problem"

załączyłem dowód zakupu - ale widze problem jest dalej ;d teraz insynuujesz ze to jakieś fejk konto. może mój NIP potrzebujesz?;-) Nie mam pojęcia jak mógłbym udowodnić brak powiązań z Car4VIP ;-)

@Deja_VU_000 - dzięki! pewnie skorzystam. teraz dziewczyna na urodziny sprezentowała mi voucher na Challengera
Odebrałem dzisiaj osobiście z biura od pana Marka z Car4VIP (@DejaVU000 ) zamówionego pod koniec roku iMaca Pro i cóż mogę powiedzieć... Sprzęt brand new, prosto od Apple tak jak za każdym razem kiedy kupowałem wcześniej od innych resellerów. Tylko cena bezkonkurencyjna.

Fakturę VAT dostałem w momencie zamówienia, aby zrobić koszt na 2019 rok.

@Deja_VU_000 bardzo dziękuję za miłą rozmowę i mam nadzieję, że nie wycofacie się z handlu pomimo
jaradek - Odebrałem dzisiaj osobiście z biura od pana Marka z Car4VIP (@DejaVU000 ) z...

źródło: comment_1584138240DA62WKrb2n1bv7hK6C1Vg1.jpg

Pobierz
@ja? przeciez to nie ja je publikuje. mam przeszuka caly internet w poszukiwaniu tych fotek?

a wystaczy wrzucic zdjecie paczki z rozpakowanym sprzetem (moze byc zapakowany z widocznym nadawca od CAR4VIP) i zwykla biala kartka z napisem wykop. no ale jak widac to juz jest niewykonalne dla "zadwolonch klinetow" :)
@mentalnie_bordo z tym Panem nie ma dyskusji :) Szkoda nerwów jak to powiedział mi ostatnio klient .

Wracając do Ciebie @MaffX " na razie nadal dostajemy zdjęcia z internetu :) " podaj mi chodź jeden login osoby która tu wstawiła zdjęcie z internetu . Dawaj jedną osobę . Skontaktujemy się z tym Panem pokażemy z allegro wpłatę ,zamówienie , fv cokolwiek będziesz chciał żeby pokazać jakim jesteś pie.... trollem .

Miałeś szansę
@MaffX: po co trolujesz? Wrzuciłem zdjęcie z rozpakowania wyżej. Jak chcesz to przesyłam jeszcze jedno z teraz - siedzę w sypialni, bo pracuję zdalnie w tym tygodniu jak większość ludzi w Polsce.

@Deja_VU_000 faktycznie widzę, że ludzie są .............. ;( Ale nie ma się co denerwować IMHO. Większość z nich pewnie i tak by nie kupiła. Ani za 100% ceny, ani po Twojej obniżce ~40%. Będę składał kolejne zamówienia, ale jeszcze
jaradek - @MaffX: po co trolujesz? Wrzuciłem zdjęcie z rozpakowania wyżej. Jak chcesz...

źródło: comment_15846077856pVuljPv1peA9FUHyD9FKM.jpg

Pobierz
@MaffX: Pokaż mi zatem gdzie moje zdjęcie sprzed 5 dni z kartonem iMac Pro, moją lampką, moim głośnikiem i moim starym rMBP znalazłeś w necie ;) Jestem bardzo ciekaw źródła ;) A jak nie znalazłeś, bo nie znalazłeś to przeproś ładnie za tak absurdalne oskarżenia. Będę wdzięczny.