Wpis z mikrobloga

Czy ktos w koncu moglby wrzucic jakies zdjecie z dowodem zakupu od car4vip, czy dalej bedziemy sie bawic w fake-konta "zadowolonych" klinetow i zdjecia sciagniete z netu? wystarczy pudelko ze sprzetem, dowod zakupu z zamazanymi danymi i tyle.
Hej, ja właśnie dzisiaj otrzymałem telefon który kupiłem 19 października 2019, z dostawa na 29.02.
Tak samo miałem pewne obawy,ale zawsze po 29 zostawało mi jeszcze 1,5 mc okresu ochronnego allegro w razie "w", po drugie sprawdziłem sobie firme i jest juz ona zarejestrowana od 2014 roku, wiec jak by wałki kręcili na pewno juz by nie istniała- na pewno nei na allegro. Tym bardziej dla pewności zadzwoniłem pod każdy numer telefonu
Daxin - Hej, ja właśnie dzisiaj otrzymałem telefon który kupiłem 19 października 2019...

źródło: comment_1583955091gnzXhS3P4Uj6R1vDo8ywqh.jpg

Pobierz
@MaffX ty tak na poważnie ? założyłeś tydzień temu konto i piszesz takie bzdety ? Poczekaj tydzień i zobaczysz nowych potwierdzających niech tylko dostaną swój sprzęt . Co 3 miesiące jest to samo i co 3 miesiące gów..... burza że znów jestem najaktywniejszy żeby odpowiadać na te głupoty .

Kto ma tu fake-konto ? Ludzie wyżej wstawiali zdjęcia i potwierdzali odbiory . Ci ludzie mieli tu konta , potwierdzały dostawy osoby które
@Deja_VU_000 - a kiedy mialem zalozyc? Widze aukcje, zaczynam wyszukiwać info, bo ceny ewidentnie poniżej cen zakupu (wiec albo "optymalizacja podatkowa", albo tanie kredytowanie, albo karuzela VAT - nie wnikam, Twój pomysl na biznes, tylko blagam nie wciskaj ludziom kitu ze kupujesz bez pośredników i masz taniej - zaraz ci tu ktos wklei ceny zakupu dla TIER1 prosto od Apple, czyli dla najwiekszych graczy rynkowych typu MediaMarkt, Terg (MediaExpert), Euro i inni,
Ale nie chodzi mi oto kiedy miałeś założyć , a o to że piszesz o fake kontach , gdzie produkty kupiły osoby które miały tu konta za nim coś wystawiłem na sprzedaż jeszcze.

A gdzie ja napisałem że kupuje bez pośredników .Poniżej cen zakupu przez kogo , jeden drugi sklep ma swojego dystrybutora i ma takie ceny a nie inne. Mam dojście i sprzedaje produkt tyle , firma x wystawa mi fv
Szczerze to mam wrażenie że Tobie nie chodzi o zakup sprzętu a o dojście do tego sprzętu i skąd go mam :))
W piątek część towaru wysyłamy z waw , przyjedź zobacz czy są czy ich nie ma :) Przy okazji może skorzystasz z docelowych usług firmy :)
Ależ mi wlasnie bardzo chodzi o zakup - prosiłem o jedna jedyna rzecz. Dowód zakupu. Faktura z zamazanym kupującym. Czy to naprawde taki problem, aby wśród tysięcy kupujących nikt nie byl w stanie wrzucić zdjecia pokazującego pudełko/sprzet i dowód zakupu? Albo paczke z listem przewozowym od Car4Vip? Na razie dostajemy jakies fotki z internetu - to ma budować Twoja wiarygodność?
Ale ja bym chciał ci listę zamówień z allegro , wysyłek z ekspedycji , fv wkleić tu . Jest Rodo i nie mogę . Przyjedź do biura pokaże ci fv , listy rozliczone przewozowe nie ma najmniejszego problemu , nawet aukcje allegro od 2018 . Nawet fv mogę ci od 2018 pokazać wystawione . Ale nie zrobię tego w internecie .Wiesz dlaczego .

Moją wiarygodnością jest to że towar na allegro kupiło
Ludzie - błagam. ogarnijcie się trochę ;-)

Mi na miejscu @Deja_VU_000 już pewnie by się odechciało tego całego handlu sprzętem. Wiecznie udowadnianie i wiecznie kolejne zarzuty. Podejrzewam że handel tym sprzętem to mały % zysku całego biznesu. Gdyby było inaczej to by sprzedali sobie kilka samochodów, zamówili sprzętu do siebie na stan i handlowali tym po wyższych cenach (które i tak by były sporo niższe niż w polskich salonach).

Jak dostanę nowy
emciu - Ludzie - błagam. ogarnijcie się trochę ;-)

Mi na miejscu @DejaVU000 już pe...

źródło: comment_1584008065AP5TFGVb9UeXWasZhwy2hx.jpg

Pobierz
@emciu: Pragnę zauważyć, że zamówiłem powyżej tych 10k które jest taką bezpieczną granicą Allegro/Payu - i zupełnie mnie to nie stresowało ;-)