Wpis z mikrobloga

MacBook przyszedł wczoraj, nie miałem niestety czasu aby wcześniej napisać. Wersja i9/32/1tb. Sprzedający dzwonił również aby dopytać czy paczka dotarła i czy jest wszystko ok oraz z przeprosinami za opóźnienie. Jak dla mnie oprócz tych „milionów procent w tym tygodniu” to wszystko super. :) Myśle że to akurat tylko w przypadku tej dostawy takie rzeczy się działy wiec się już więcej nie czepiam. Odradzam zakupy tylko jeśli w miesiącu waszej dostawy ma
krystekmx - MacBook przyszedł wczoraj, nie miałem niestety czasu aby wcześniej napisa...

źródło: comment_1590562417bhEjUp3QGEl8lNIaWFegOj.jpg

Pobierz
Najgorsze to czekanie... :) Nie wiem jak inni z dostawy 30.04 ale ja biorąc pod uwagę wszystkie komentarze już zupełnie pożegnałem się z myślą, że dostanę sprzęt na początku czerwca :)
A wiecie może starsi wyjadacze, jak to jest z tym Apple care na tych produktach, bo dystrybucja europejska, ale czy jak okazało by się ze bym miał jakaś belgijską sztukę, to mogę wysłać normalnie do polskiego Cortland’u, czy musiałbym się bawić w wysyłanie między granicami. Mam nadzieje, ze nie jest to najgłupsze pytanie jakie dzisiaj usłyszeliście :P
@Konstantynopolitanczykiewicz1: Tak jak fakemail pisze. Jeśli masz zamiar dluuugo używać tego komputera to przez 12 miesięcy podstawowej gwarancji możesz aktywować dodatkowa gwarancje AppleCare. To jest rozsądne posunięcie bo naprawa MacBooków to nie jest taki prosty temat a tak to masz gwarancje producenta i najwyżej wymienia cały komputer ( a przynajmniej większa jego część )
@Konstantynopolitanczykiewicz1: O ile nic się nie zmieniło od 2013, nie musisz absolutnie nic wysyłać do żadnego Cortlandu ani innego partnera. Dzwonisz na oficjalny numer Apple Polska, podajesz numer seryjny Maca i AppleCare i to wszystko. Przy czym ja miałem takie "kartonikowe" Apple Care, może teraz jest inaczej.
Witam, wszystkich, szczególnie oczekujących dostawy na 30.09. Macbook zakupiony. Dołączam do obserwacji wątku. Mam nadzieję, że szczęśliwie dotrwam do października i otrzymam swoją przesyłkę.
No to ja się pochwalę.
W tym tygodniu dotarła do mnie moja druga przesyłka z daty 30.03.
Wcześniej dotarł iPhone 11 Pro - jak pisałem wyżej wszystko bez zastrzeżeń.
W tym tygodniu MacBook Pro 16 i9/32/1T również wszystko zgodnie z oczekiwaniami.
Chciałbym bardzo podziękować Panu Markowi przede wszystkim za świetny kontakt jak i dobór specyfikacji jaka mnie interesowała. Jak zamawiałem sprzęt w grudniu 2019 nik nie myślał, że będziemy dziś chodzić w
slawomirpl - No to ja się pochwalę.
W tym tygodniu dotarła do mnie moja druga przesy...

źródło: comment_1590703384uai80bvOKUsKRmDAEhXFXa.jpg

Pobierz
Szkoda tylko, że @Deja_VU_000 nie daje numeru listu przewozowego... zastanawia mnie dlaczego. W DPD czas dostawy przesyłki kurierskiej krajowej (nawet teraz w czasach korona wirusa) to MAX 2 dni robocze. Ja dostałem info w sms-ie ze będą to 3-4 (bardziej 4) dni więc raczej żadna paczka nie została jeszcze wysłana w moją stronę.
@slawomirpl: Czy to jest któryś z tych laptopów wypisanych przez Pana Marka kilka postów wyżej jako partia ostatnich trzynastu sztuk?

i9/2,4/64/2TB/R500M 4 sztuki

i7/64/1TB/R500M 2 sztuki


Pozostałe to iMac-ki więc tu wiem, że to nie one :)
@Hirtman Jak przyjdzie paczka, możesz wklepać numer śledzenia na stronie DPD i zobaczyć kiedy została wysłana. Rozumiem zniecierpliwienie wielu osób. Ja po prostu o tym nie myślę i dwa miesiące minęły jak jeden dzień. Najlepiej zająć czymś myśli, a jak zamówiony laptop był krytyczny dla twojej pracy, no to cóż.. Pewnie podjąłeś złe decyzje skoro znalazłeś się w takiej sytuacji. Nie uzależniałbym zdolności zarobkowych od laptopa na którego trzeba czekać trzy miesiące,
@Torrens: Nidzie nie napisałem, że ten sprzęt jest mi niezbędny w tej chwili do czegokolwiek.Wyssałeś sobie to nie powiem już nawet skąd. Bardziej chodzi o to, że czekam na niego pół roku (za jakieś 5 dni dosłownie minie pół roku), a miało być 3 miesiąca + MAKSYMALNIE 3 tyg przez korona wirusa. Jest to dość spora rozbieżność, a umowy z klientami powinny być raczej wiążące. Ta oferta jest okazyjna, ale rządzi
@Hirtman Ta część wypowiedzi nie było pod twoim adresem. Ktoś wcześniej pisał o zleceniach, których nie mógł zrealizować przez brak laptopa. Do Ciebie adresowałem tylko część z numerem śledzenia. W ostateczności, jeśli nie masz daleko, wsiadaj w auto i jedź do Car4Vip ( ͡° ͜ʖ ͡°)