Wpis z mikrobloga

Standardowa piramida finansowa :) nieźle.

Pewnie zostanę zjedzony przez wykopków, ale tego typu sprzęt nie bierze się znikąd oraz jest wyraźnie poniżej cen hurtowych więc nie wskazuje to na nic innego jak piramidę.

Odpowiednio długi czas realizacji zamówień umożliwia sprzedawcy finansowanie sprzętu dla najstarszych zamówień z tych najnowszych. 3/4 miesiące to idealny okres. Do tego same drogie topowe przedmioty. Wszystko będzie się kręciło póki będą wpadały nowe zamówienia - https://pl.wikipedia.org/wiki/Piramida_finansowa

Do tego
@sesall: Skoro póki co jest wszystko tak jak ma być a aukcje są ubezpieczone to czym się przejmować? To nie jest jakaś fikcyjna firma, tylko możesz tam jechać spotkać się z właścicielem i zamówić sobie sprzęt osobiście i osobiście odebrać, a w dodatku liczba opinii na googlach też o czymś świadczy. Jeśli firmę stać na topowe samochody to wątpię, że robiliby skok na nasze śmieszne kilka tysięcy. Kto szuka dziury w
@sesall: Ale nie rozumiem. Tyle osob wstawia zdjecia, mój kolega również zamowił i na własne oczy widziałem tego maca. Pisałem do allegro, co do Pana Marka nie mają żadnych zastrzeżeń,a uwierz gdyby byłaby to piramida finansowa zamkneli by to szybciutko! Allegro sie nie opłaca "trzymać" takich aukcji bo ludzie zaczną odchodzić. Allegro sprawdziło Car4VIP i osobiście dostałem rzetelną informację że nie jest to żaden fake. Jak cię nie stać to nie
@sesall taka opinia od dwóch lat , nic nowego nie zabłysnąłeś , ale mógłbyś troszkę poczytać za nim coś napiszesz.

Cen hurtowych kogo ? :)

Ja nie sprzedaje tego w ciągłej sprzedaży , aukcje mam przez 3 ,4 miesiące i przez kolejne 3 miesiące ich nie ma . Jaka to ciągłość sprzedaży ?

A i jeszcze jedno wiesz że każdą wpłatę którą wpłaci użytkownik na allegro mogę wypłacić prawie po 2 miesiącach
@sesall i ostatnie po co ludzi wyzywasz od tłuków . Siedzisz za monitorem , w życiu g. osiągnąłeś i jeszcze ludzi obrażasz . Szkoda nerwów .

No nic kończyć te zamówienia i robimy spokój przy najmniej w tym roku , szkoda nerwów .
Dzisiaj komputer przyszedł. Wpisuję tutaj, bo na Allegro już nie mam szans dać komentarza. Kontakt ze sprzedającym jest świetny, sprzęt działa, przyszedł firmowo zapakowany. Termin dostawy się wydłużył ze względu na Covid, ale na czasie mi aż tak nie zależało, a sprzedawca z wyprzedzeniem dał znać, że będzie opóźnienie. Generalnie jak najbardziej polecam. Piszę ten komentarz, gdyż sam miałem spore obawy przy zamawianiu, więc może komuś pomoże.
@Diners glupkiem*. Generalnie dal cytat z wikipedii, ktory napisala osoba w przedszkolu. Popisal sie znajomoscia finansow na poziomie osob, ktore glosuja na PIS...

Ale nasz bystrzak postanowil tutaj napisac i jakze oswiecic ciemnote. Panie bystrzak, wez sie Pan troche doedukuj i jak juz to zeobiez, to wtedy moze i nawet uda Ci sie cos osiagnac
Witam, założyłem konto specjalnie w celu wystawienia opini. Moja sytuacja była trochę specyficzna bo zmienilem zamowienie z 15", która miala przyjść pod koniec marca na 16" pod koniec kwietnia. Miałem troszkę stresu bo ta zmiana + problemy z covid-19 wydłużyła czas oczekiwania na tyle, że skończyla się ewentualna ochrona kupującego z allegro. Komputer dzisiaj został dostarczony kurierem, wszystko w jak najlepszym porządku. Cały czas super kontakt ze sprzedającym. Warto czekać, polecam.
@korekstworek: w sensie, że dostałeś sprzęt który miał być dostarczany 30.04, tak? Świetnie. Ja ciągle czekam na sprzęt z 31.03 i doczekać się nie mogę.
Generalnie nie rozumiem totalnie tego zachwytu na kontakt z Panem Markiem. Co z tego, że odpisuje na każdego maila i odbiera telefon o każdej porze dnia i nocy skoro jedyną odpowiedz jaką od niego dostaje od 2 miesięcy to "na pewno będzie w przyszłym tygodniu" ?
@Hirtman: Mam dokładnie tak samo. Odpowiedzi które dostaje to „ w tym tygodniu wydadzą towar i9/32 i będziemy zaczynali wysyłki , w najbliższym tyg sprzęt na pewno będzie doręczony” oraz „W najbliższym tygodniu ten model będzie u Pana pod adresem , nie wiem czy dojdzie na wtorek czy piatek który to dzień ale na milion % już bedzie u Pana pod adres w skazanym w zamówieniu .”
Piątek się jeszcze nie
@Hirtman 30.04 nie ma jeszcze w PL , @korekstworek miał zamówienie na 29.02 ale zrezygnował w trakcie z modelu 15" na 16 z nowym terminem dostawy na 31.03 .

Tak jak napisałeś w miarę normalnie i tyle z miarę normalnie , skończyliśmy z i9/32 obecnie ostatnie zgodnie z tym co wyżej pisałem czyli imac Pro i najdroższe macbook pro . Kilka dni i również zamknięte .

Napisz do mnie to ci sprawdzę
@krystekmx jesli twój nick na allegro jest taki sam jak tu to z tego co kojarzę sms z wysyłką i informacją jaki przewoźnik otrzymałeś w dniu wczorajszym .

Podsumowując zamknęliśmy kolejne i9/32

Ostatnie najdroższe są obecnie wydawane więc ostatnie 10 osób otrzyma również sms lada dzień .

Na allegro się nie da wystawić opini bo jest 90 dni , stąd zamiast 2000 opinie jest 50 .

Mogę przeprosić że to idzie jak
Faktycznie, pomyliłem daty. Przepraszam za zamieszanie. @Deja_VU_000 ma rację. 16 miała przyjść pod koniec marca wg. początkowych ustaleń. Dzisiaj odkryłem rzecz, której się nie spodziewałem a jestem miło zaskoczony. zamawiałem 0,5 TB dysk a dostałem 1 TB. Mam nadzieję, że to nie pomyłka i nie będę musiał odsyłać :)
@Hirtman rozumiem frustrację, zanim przyszło czułem się podobnie. Minie jak dostaniesz paczuszkę do ręki.
@korekstworek pomyłka , ale mam na tamtą firmę wy........ to 3 pomyłka już przy i7/16 było 2 razy tak samo wcześniej , taki syf jest tam , ale nic nie odsyłasz mają problem i tyle . 2 osoby które nie dostały i7/16/512 otrzymały i9 gdzie podstawa 1000 bo przecież nikt nie będzie robił jakiś chorych odsyłań wymian itp. Skoro nie czytają co robią ja po wiedziałem że nie będę z siebie robił
Mam pytanko odnośnie gwarancji. Jak sobie sprawdzam w systemie to apple nie ma daty sprzedaży i prosi o jej podanie. Pytanie brzmi czy wpisywać prawdziwą, czy zaczekać jak coś się zepsuje? Skłaniam się ku pierwszej opcji bo apple może skorelować to z logowaniem do iClouda. Ktoś ma doświadczenie w temacie?
@sstory999: "śmieszne" kilka tysięcy razy x10, x15 lub x20 robi już "nieśmieszne" pieniądze w skali miesiąca.

Nie będę polemizował na płaszczyźnie kto co w życiu osiągnął, ale paranie się wynajmem samochodów nie wymaga edukacji lub specjalnych umiejętności, a na pewno nie technicznych - więc mamy tutaj pierwszy sygnał co do wiarygodności sprzedającego.

Sprzęt tej klasy nie jest w żadnym oficjalnym kanale sprzedaży dostępny w taki niskich cenach. Jestem o tym przekonany