Wpis z mikrobloga

@PatrykGrab Nie towar zjechał cały w długi weekend jest wszystko w PL .Na bieżąco codziennie schodzi a ja wysyłam sms z informacją o przewoźniku jak już jest osoba na liście do końca tygodnia każdy powinien dostać taką wiadomość .
@dmmp jak wyżej .

Towar zjechał do PL 30-31 , od długiego weekendu wydawany i wysyłany więc i ty otrzymasz lada chwilę informacje w sms . Możesz napisać na priv , sprawdzę ci wieczorem listy kolejne które będę jutro wysyłał .

Nie nie da się napisać allegro usuwa dodatkowe informacje , nie może w treści być nic więcej niż opis przedmiotu .
I tak jak wcześniejszym terminie byłeś tak samo jak inni informowany o obsuwie w dostawie do PL . Idzie dużo szybciej niż w dostawach miesiąc wcześniej i nie będą wysyłki od wydania szły miesiąc czasu bo od wydania towaru minęły 2 dni robocze a poszło już 1/3 towaru .

Kolejny termin dostaw 30.06 nie ma informacji o obsuwie wszystko wróciło do tego co było od 2 lat , a tu mamy miesiąc
Ja dziś dostałem swój sprzęt z rzutu 30.04 - jestem turbo zadowolony, aktywacja gwarancji przeszła za pierwszym razem :) Prawdopodobnie jutro wrzucę zdjęcia i filmik, dziś nie miałem jak się za to zabrać.
za tak niską cenę warto było czekać na sprzęt, dziękuję!
@electroedm odbierałeś osobiście? Ja do chwili obecnej nie otrzymałem mojego MacBooka Pro 16, dostałem informację, że mam dostać przesyłkę w tym tygodniu ale cisza, brak numeru listu przewozowego, tracę tylko urlop czekając na kuriera.

Termin podany w aukcji Allegro 30.04.2020 r:

https://allegro.pl/oferta/apple-macbook-pro-i7-2-6ghz-32-512-r5300m-8799582950?snapshot=MjAyMC0wMS0yMlQxMDowODo1MS42NjVaO2J1eWVyOzNlZTRhNjI1ZWMxYWVmMmYwNGU4MmE1MDFlMTZhZGZmMTJmZTRkZjBiYjc0MTI3NjE1ZWQ2ZTYzZTMxYWFhYzQ%3D
@Clearmont: U mnie to samo, pomimo że 16" w podstawowej konfiguracji, a niby takie miały wychodzić w pierwszej kolejności :/ W poniedziałek otrzymałem info tak jak ty że dzień,dwa i będzie SMS z info o dostawie, ale nadal nic :/
Przesyłka dzisiaj dotarła! Nie mam zdjęć, bo nie jestem na miejscu, ale myślę, że i tak w tym temacie jest ich wystarczająco dużo. Dodatkowo parę minut temu @Deja_VU_000 dzwonił i pytał, czy przesyłka dotarła.
Niestety całość przesunęła się w czasie przez covid, ale ogólnie jestem zadowolony i na pewno coś jeszcze kupię.
Przesyłka dotarła, pierwszy karton miał rozerwaną taśmę i wgniecenie. Drugi karton (ten od laptopa) z jednej strony miał wgniecenie a z drugiej strony zduszenie jak harmonijka. Laptop nowy, zafoliowany, pomimo uszkodzenia 2 kartonów nie zauważyłem fizycznych uszkodzeń laptopa, natomiast na matrycy był odcisk czyjegoś palca!