Wpis z mikrobloga

Moi drodzy mam i ja :) Co mogę powiedzieć, jeżeli, ktoś ma cierpliwość i chce sporo zaoszczędzić, to polecam w 100%. Wszystko ładnie śmiga, gwarancja po wpisaniu dzisiejszej daty, odpaliła się za pierwszym razem. Zapakowany bardzo starannie :) Nawet po polsku opis na pudełku i instrukcja w środku. No i kontakt z P. Markiem wzorowy. Polecam tego Allegrowicza. Następny zakup też u Car 4 Vip. Pozdrawiam, a z przyzwyczajenia pewnie będę tu
Luka_V - Moi drodzy mam i ja :) Co mogę powiedzieć, jeżeli, ktoś ma cierpliwość i chc...

źródło: comment_1592941415SdjYmOIBN9AS3726hRZcgj.jpg

Pobierz
@PatrykGrab Dziękuję za opinie .
@dmmp Dziękuje za potwierdzenie .

@tomek9700 to zaraz to będzie długie długie zaraz .

@Luka_V Dziękuje za opinie.

@e_mati Tak jak pisałem udało mi się jeszcze na ten termin ustawić aukcje , proszę nie czekać na ostatnią chwile , nie będzie przedłużenia już tego terminu , a z kilkudziesięciu osób które pisało że nie zdążyło zakupić lub decyzja ratalna się przeciągnęła , 10 osób kupiło które kojarzę
Pewnie się powtórzę, ale wolę mieć pewność.

Wysyłka 30.06 + 7 dni roboczych na wydanie do kuriera + 2/3 dni robocze kurier ?
@Bartoszsw dziękuje za opinie .

@Nestiy 30.06 planowana dostawa z aukcji ja dobrze pamiętam marcowych i tu wracamy do normalności bez opóźnień , ewentualnie 2,3 dni w przyjęciu w PL ale jak zjedzie do PL napisze ., Można powiedzieć że wraca do normalności , 7 dni roboczych wydanie z ekspedycji i od wydania 3/4 dni robocze doręczenie ( wysyłamy sms jak już jest konkretny nick na liście wysyłkowej ).

Ja na koniec
Przesyłka dotarła - zamówienie z wysyłką na 30.04 dotarło 23.06, po drodze było info o miesięcznym opóźnieniu ze względu na covid. Dobry kontakt ze sprzedawcą.
@bardud dziękuje za opinie :)

@Wooble-mix ??

Dużo osób pisze na priv więc i tu zamieszczę obecne aukcje są do (niedziela, 5 lipca 2020, 21:00:00) , w poniedziałek wysyłać muszę dodatkowe zamówienia i rozliczyć się więc (niedziela, 5 lipca 2020, 21:00:00) jest koniec . Po tym czasie proszę nie pisać o aukcje z tym terminem dostaw i nie nie wystawię jeszcze na chwilę .

Kolejne Aukcje :

1. Z dostawą w tym
MacBook Pro i9 2,3GHz/32/1TB/R5500M kupiony z dostawą od 30 września.
To teraz uzbroić się tylko w cierpliwość... :) Dam znać, gdy dotrze.