Wpis z mikrobloga

@hydroxyzinum w 90% jest EU wtyczka jeśli chodzi o wersje US , ale czasem sprzęty który miał iść do US są przekierowane na rynek EU i w tedy jest dodatkowo adapter.

W dostawie obecnej na 40 sztuk z US , 2 16 miały adapter i chyba z 4 13 miało adapter.

W apple masz podział jeszcze na rynki , a np. w NIKON aparat kupiony w PL ma adapter .
Jak ktoś kto chciał wersje amerykańską i zgłosiłby że mu nie pasuje to by mu się zmieniło :)) Ale tak jak wyżej w większości USA jest EU bez adaptera . Pozdrawiam
@Deja_VU_000: Ok, dobrze widzieć. Zastanawiam się nad tą 16 z mega okazje Allegro właśnie w wersji US. Czekam tez na 16 zamówioną w wersji US z wysyłka od 30 listopada, jest jeszcze szansa zaznaczyć żeby była wtyczka EU? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze byłoby napisać w aukcji o możliwości zmiany klawiatury, sam o tym nie wiedziałem, dopiero później przeczytałem w opiniach innych osób tutaj i zgłosiłem w wiadomości (nie w uwagach do zamówienia), ale jednak nie dało rady i będę zmuszony męczyć się z europejskim układem.
Taka ciekawostka na dziś : aukcja najpopularniejszego laptopa : Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/16/512/R5300M na dzień dzisiejszy w nowych dostawach 34 obserwujących , aukcja z produktem z dzisiejszej mega okazji Apple MacBook Pro i7 2,6GHz/32/512/R5300M 310 obserwujących :))