Wpis z mikrobloga

@hydroxyzinum: Bez zmian zgodnie z wcześniejszą informacją dziś przyjęty towar 7 dni roboczych wydanie z ekspedycji do wysyłki , 4/5 dni wysyłka ( będą wysyłane informacje sms z list wysyłkowych ).

@Skopek69 wysyłałem dwie propozycje ale odrzucili ( nie wiem jak to wybierają ) , ipad r również . Pewnie ktoś inny dał M1 i uzupełniają , bo na tablety dostałem odpowiedź ze już obłożone . Ja też nie spełniam wymagań
Dzisiaj rozmawiałam z moim znajomym i problem z dostępnością iPhonow, brak 100% pewności że nie odwołają lotów jeszcze przed świętami do tego dochodzi to że będzie musiał mieć telefon bez pudełka żeby na granicy nie było problemu czyli dochodzi ryzyko uszkodzenia telefonu z tego względu nie będę prosiła go o to żeby mi to kupił :/ dlatego też nie odstępuje swojego zamówionego ajfona przepraszam za nadzieję i zamieszanie ale tak już bywa.
@hydroxyzinum po namysłach jednak odpuszczam, wolę kupić M1 z 8gb ramu, co bez tej promocji da mi i tak tańsza cenę względem tego. Jedynie na handel bym mógł kupić, ale mija się to z celem bo taki sprzęt jest problem sprzedać bo to już wchodzą duże pieniądze i ludzie wolą przepłacać za znane źródło