Wpis z mikrobloga

@kondik007: Specjalnie wybrałem taką klawiaturę.

Gdybym otrzymał laptopa z tyldą zamiast połowy lewego klawisza shift i z pokracznym enterem to sprzedałbym go zaraz po naprawie :) Odkąd pamiętam, od pierwszego kontaktu z klawiaturą w szkole podstawowej (ponad 20 lat temu) zawsze miałem do czynienia z układem US (tzw. układ programisty). Wszystkie urządzenia, które kupowałem miały domyślnie taką klawiaturę. Nie wiem kiedy i dlaczego w pewnym momencie zmieniono standardy.

W załączeniu dowód
maciek257 - @kondik007: Specjalnie wybrałem taką klawiaturę. 

Gdybym otrzymał lapt...

źródło: comment_1606155943rHa8uMPymVLMrXtoWwarWo.jpg

Pobierz
@Bartek4175: Tak zakończyły się bo ja w trakcie wysyłania zamówień jestem , możesz napisać email wystawię ci aukcje jeszcze jeśli potrzebujesz , w sumie co chwile wystawiam dla kogoś kto czekał na ostatni dzień . Kolejne M1 dopiero w grudniu z dostawą miesiąc później .
Dla zainteresowany pojawi się dziś w nocy jeszcze kilka sztuk Macbook Pro M1 . Jest kilka odstąpień i kilkanaście nie opłaconych sztuk które nie zostaną opłacone , 3 dni będą się wyświetlać .

Pozdrawiam Serdecznie
Nie jestem w stanie pojąć tych wszystkich „klientów” którzy kupują i nie płacą. Ludzie to chyba robią z nudów....
@Mokun: Jeśli chodzi o telefony to standard , dlatego ich nie mam w ciągłej sprzedaży , Macbook Pro które są w ciągłej to są produkty nie dla jakby to nazwać , dla każdego kupuje je konkretny klient i tam odstąpienie od święta . Jeśli chodzi o M1 to nowość jakiś szał na to dużo osób klika i nie czyta . Chociaż kiedyś to jeszcze mogłem zrozumieć na szybko itp , ale
@Deja_VU_000: To fakt, kupujący ma sporo luzu Allegro, zgadza się-każdy ma prawo odstąpić, ale dziwi mnie fakt, ze ludzie zakupy za kilka tysięcy robią tak pochopnie i większości przypadków nawet nie informują że rezygnują-wymagać tak, ale od siebie nic- ehhhh:)
Ja mam podobnie, zanim kupie to czytam opis, czas realizacji i podejmuje decyzje.
O Allegro i kupujących można by pisać w nieskończoność:) ale i niektórzy sprzedający maja trochę za uszami.
@Deja_VU_000: Hehe, ja jak zobaczyłem opis aukcji to też skrobnąłem najpierw maila czy to nie pomyłka ;) Potem wszedłem w oceny i trafiłem na wykop - poczytałem i zamówiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale fakt, niektórym ludziom zrobienie researchu przychodzi trudno :)
@Arczikk: już w pon poszły :D teraz tylko ostatnie sztuki uzupełniam z odstąpień i anulowanych .
Nie bardzo co może wyjść teraz nowego , 16 do wakacji nowych raczej nie będzie i na M1 to myślę ze to sporo czasu jeszcze , a 13 dopiero co premiera więc co mogli by zmienić :)

@ari2k5: Szanuje .

Do weekendu będę mniej dostępny więc zapraszam do kontaktu w razie co email lub
@maciek257: Dzięki za odpowiedź. Widzę różnicę :)
Teraz mam w takim razie do Ciebie pytanie jaka to jest ta klawiatura jaką Ty masz w macbooku? W sensie rozumiem że na polski rynek jest ta jak to nazwałeś "pokraczna" klawiatura z krzywym enterem, a ta Twoja to na jaki rynek jest? To jest klawiatura "US"?