Wpis z mikrobloga

#shitwykopsays #homoseksualizm #bekazwykopka #neuropa #4konserwy

Nie alkoholizm, nie problemy finansowe, nie patologia, nie zdrady, nie rozwody z brudnymi gierkami, nie zaniedbanie, nie bicie, nie złe wychowanie, nie olewanie dzieci i sadzanie przed "e-nianią" by mieć święty spokój, ale H O M O S E K S U A L I Z M jest tragedią, a nie te powyższe rzeczy, które wymieniłem.
Pobierz p.....k - #shitwykopsays #homoseksualizm #bekazwykopka #neuropa #4konserwy

Nie alk...
źródło: comment_1AyLONKlZ6qBg2kGrfbuKVq543XX00N7.jpg
  • 23
@szpongiel: Rodzic, który patrzy wyłącznie kategoriami orientacji, to trochę słaby rodzic, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aksamitna_kukurydza: No, ale patrząc, że mamy fanów lania dzieci i jej racjonalizacji, turbowolnych wolnomyślicieli i innych abominacji, to nic mnie nie zaskoczy. Może było mocne, może było słabe, cóż... Bywa różnie zią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dziwne by było "życzyć" komukolwiek takiej a nie innej orientacji seksualnej ale to ze moje dziecko byłoby

homo nie byłoby absolutnie ani żadna tragedia ani problemem lol
@aksamitna_kukurydza:
Jak by takie było to trzeba z tym żyć ale ta relatywizacja jakby to nie był żaden minus... nie wierzę w szczerość twojej wypowiedzi ¯_(ツ)_/¯
@ppp0laczek:

Rodzic, który patrzy wyłącznie kategoriami orientacji, to trochę słaby rodzic, co nie?

Ktoś pisał o wyłącznie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aksamitna_kukurydza: sama nie wierzysz w to co piszesz. Właśnie ten relatywizm, który sprawia, że napisałaś "wtf" przy oczywistym stwierdzeniu świadczy o tym, że nie jesteś ze sobą szczera.
Dopóki ludzie będą się rozmnażali płciowo bycie homo będzie pod górkę i to nawet jeśli dojdzie do tego, że będą powszechnie akceptowani.
Może się przekonamy jeszcze za naszego życia ale o wiele większe szanse, że wcześniej nim ludzie staną się bezpłciowi albo hermafrodytami,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aksamitna_kukurydza: nie, wg mnie po prostu się przekonamy i szanse, że twoje idealistyczne, ideologiczne podejście zajdzie w praktyce są niewielkie gdyż w naturze ludzkiej leży "dawanie #!$%@?" oraz chęć bycia takim jak reszta, a nie innym.
Dodatkowo, kompletnie ignorujesz element rodzicielstwa, który wciąż dla większości stanowi istotny element niezbędny do szczęścia w życiu. Wiem, że bycie homo nie czyni bezpłodnym ale z natury rzeczy bycie homoseksualnym powoduje, że nie da się