Wpis z mikrobloga

@Ligniperdus

czyli jednak interesujesz się tą sprawą, a ocenianie mężczyzn jest ok? czy ich też bronisz?


Czytanie ze zrozumieniem. Mówi ci to coś? Napisałam kobiet i w ogóle kogokolwiek a więc mężczyzn też. I tak jak pisałam wcześniej, nie interesuje mnie samo życie seksualne obcych ludzi. Ale interesuje mnie gnojenie ludzi, co uważam za toksyczne i dlatego stram się reagować
Soojin21 - @Ligniperdus 
 czyli jednak interesujesz się tą sprawą, a ocenianie mężczy...

źródło: comment_4KrsC2pqT0rxMCWNxfn1pVe8mqXE8Q6B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Robuz: Dla mnie to ona może z końmi się bzykać, ale pierdoły jakie wypisuje na temat dawaniu komuś kosza, bo jest biały i tak dla picu sobie z nim pospędzała czas są naprawdę żałosne. Musi mieć kompleksy wielkości Himalajów, skoro bawi się w takie cyrki. Po tym co tworzy na yt myślałem, że to człowiek dorosły psychicznie, ale to jakieś gimnazjum w wersji turbo. Dobrze się maskowała trzeba przyznać.
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: Dziena. Hm, aktywność prywatna. Na YouTubie wydaje sie liberalna, ale jak najbardziej ogarnięta, a na pewno nie na tyle emocjonalna żeby #!$%@?ć takie teksty. Wydaje mi się że autor mógł wymieszać fejki z jej faktycznymi wpisami.

Generalnie śmierdzi fejkiem i na nic nie ma dowodów.
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12 Kurde, a kiedyś ją lubiłem i nawet dosyć regularnie oglądałem jej filmiki. No i ta pokretnie rozumiana tolerancja i otwartość - pokaże białasowi jego miejsce.
Panie, Panowie. Tutaj nie o to chodzi. W taki głupi sposób tacy jak ona tylko nakręcają prawackich szurów.
  • Odpowiedz