Wpis z mikrobloga

Witam. Pokłócilismy się z moją #rozowepaski bo wymyśliła sb wyjazd na erasmusa do portugali. Oczywiście z koleżaneczkami , bo sama napewno by nie wpadła na taki pomysł , one ją namówiły... Dodatkowo dowiedziałem się o tym na końcu ( po kilku dniach od decyzji o wyjeździe , po konsultacjach z siostrami i rodzicami.) Oczywiście oznajmiła mi że jedzie i koniec, że ja ją ograniczam itp...Dobrze zrobiłem , że jej wygarnąłem co o tym sądzę ? #studbaza #zwiazki Najlepsze że włączyła sie jej #logikarozowychpaskow... przez 3 lata nie myślała nawet otym , dopóki koleżanki nie wpadły na taki pomysł wspaniały... Oczywiście celem wyjazdu jest nauka angielskiego, zwiedzanie i zobaczenie kawałka świata oraz wpis do CV...
  • 102
@mietek1b: dobrze zrobiłeś, że jej wygarnąłeś. Przynajmniej wie co o niej myślisz i może się zastanowi czy nadal chce z Tobą być. Zadałeś sobie pytanie dlaczego nie powiedziała Ci o tym na samym początku? Na pewno miała jakiś powód.


zaczęła opowiadać jaka to szansa

Nie każdy może od tak sobie wyjść z domu i jechać studiować do Portugalii. Więc owszem, szansa jest.