Wpis z mikrobloga

@NiebieskiWStringach: cywrus po prostu tak gra, on jest #!$%@? po całości i to było wiadomo już w 2012 roku ale nie, będzie beka, publiczność będzie zaskoczona
@piono92 boli mnie to motzno co michał tylka zrobił polskiej kulturze memicznej i też przez to, że teraz już się utrwaliło w wyobraźni masowego producenta, że ekranizacje past to pewna klapa, nie warto byłoby robić nic
Naturmensch - @NiebieskiWStringach: cywrus po prostu tak gra, on jest #!$%@? po całoś...
Also wołam @malcolmXD

sugerowanie że odpisze

Chętnie bym się dowiedział jak to było z Dziędzielem
Jak pierwszy raz przeczytałem na mirko jego nazwisko w kontekście tej pasty to mało nie obesrałem cottonów z radości
wszyscy myśleli, że to on będzie grał, potem się okazało że cyrwus i wykopki zaczęły robić dobrą minę do nomen omen złej gry, potem ten żeżuncyjny filmik na yt, potem opinie z premiery kinowej niemrawe i jakby próbujące
@Naturmensch:
My nigdy nie rozważaliśmy Dziędziela do roli starego. Było taki moment, że w internecie poszła już fama, że robimy film, ale jeszcze nie ogłaszaliśmy obsady - bo sami jej nawet do końca nie znaliśmy xD Wtedy ktoś na wykopie (pamiętam nawet ten komentarz xD) napisał, że spoko by jego zdaniem było, gdyby starego grał Dziędziel i część osób to podchwyciła i zaczęła ten komentarz plusować. Potem poprzez jakieś myślenie życzeniowe,