Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak jest ze calkiem niemale grono kobiet nawet jak nie sa w 100% homo to moga sie miziac z kolezanka a faceci maja jakis opor zeby z kolega isc do lozka nawet jak nie sa w 100% homo? Przeciez to by rozwiazalo wiele problemow u przegrywow np.
Gdyby nie to jak na to wszystko patrzy cala meska spolecznosc to mysle ze juz dawno wielu zakolakow z ryjcem 2/10 ladowaloby w kolege. Z mojej perspektywy wolalabym dawnego przegrywa ruchajacego kolege niz chodzacego do "divy".
#przemysleniazdupy
  • 5
@heathermatarazzo Może dlatego, że mało jest homosiów plus są bardzo stygmatyzowani przez społeczeństwo z oczywistych przyczyn. Ja osobiście będąc hetero seks z facetem mogę porównać do zjedzenia gówna xD Po prostu mnie to obrzydza, pewnie wiele osób tak ma.
@heathermatarazzo Wstręt odczuwam po prostu. Nie wiem czy to jest kwestia tego jak zostałem wychowany i czy mogłoby być inaczej, ale tak mam. Po prostu w drugim faciecie nigdy w życiu nie znalazłbym jakiejś podniecającej cechy. Jestem w stanie zrozumieć jak myślą homo i nie mam z tym problemu, ale to nie dla mnie.