Wpis z mikrobloga

Biegałem kiedyś w 210, obecnie biegam w Polarze M430 i uważam, że to bardzo zacny zegarek obecnie w przystępnych cenach. Oferuje sporo funkcji, i osobiście wolę PolarFlow od GarminConnect. Ostatnio wyszedł Polar Vantage M ciut powyżej Twojego budżetu.
@KoparkaZaglady: Jak Cię interesuję to miałbym do sprzedania używkę M400. Na początek przygody z bieganiem moim zdaniem nie ma sensu inwestować jakichś większych kwot - pobiegasz kilka miesięcy i zobaczysz czego konkretnie potrzebujesz.
@KoparkaZaglady: tak jak wyżej, jak zaczynasz to kup jakiegoś polara m400 lub m430 i zobacz jak to się je ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam 3 lata już biegam i dalej z m400 bo tak na prawdę oprócz pulsometra + GPS + tempa + robienia okrążeń to niczego nie potrzebuje :D
@Dar_Q To dla mnie nie jest początek przygody z bieganiem, biegam od ~2 lat. Dopiero teraz "dorosłem" do tego, żeby przerzucić się z telefonu na zegarek - zatrzymywanie i wznawianie treningu na telefonie jest jednak nieco irytujące.
@KoparkaZaglady: No to jak uważasz. Ja się przesiadłem z M400 na 735XT i szczerze mówiąc liczyłem na większy przeskok jakościowy szczególnie względem dokładności GPS a prawdę mówiąc różnica jest symboliczna, nie warta różnicy w cenie.