Wpis z mikrobloga

@Magdalie: niektórzy maja fobie przed kimś, w sensie są mega wstydliwi, nie wiedzą jak do tego podejść itd. Jak idziesz na kurve to wiadomo po co idziesz, ona dodatkowo pokieruje wszystkim więc jak ktoś jest łamagą w związkach i boi się seksu to może pomóc
@Magdalie: pomyśl ile ludzi bawi się w weekend, ile jest pełnych klubów, ile ludzi baluje na mieście. Często wychodziłem kiedyś, teraz mało czasu ale kiedyś bardzo często dużymi ekipami. Wiesz kiedy był udany wieczór? Jak udało się zaliczyć, myślisz że ludzie tam idą się poznać? Przeważnie to ludzie idą poruchać, tylko zawsze jest więcej chłopów niż dziewczyn... czym sie różni taka dziewczyna od laski w burdelu
@Goronco: Nie wiem, nie robiłam. Ale dobrze, że ty robiłeś i możesz mnie odciągnąć od tego pomysłu, nawet jak mi nigdy nie przyszedł do głowy.
No i jak ci się podobało, robienie lodów tym spoconym murzynom?
Ciekawe jakie to uczucie, kiedy żadna nie chce się z tobą przespać, nawet za darmo.


@Magdalie: no jak pewnie się domyślasz niezbyt miłe, co jest w sumie dość oczywiste, jakby się nad tym chociaż chwile zastanowić, zanim zada się takie pytanie... to twoje pytanie miało mieć jakiś charakter wyśmiewający / wyszydzający, czy jak?
@Mystoo: Ani jedno, ani drugie. Po prostu mnie to ciekawi, co musi być nie tak z facetem, że musi korzystać z usług prostytutki, dla której jest tylko klientem na godz. 19, a za godzinę ma kolejnego.
Po prostu mnie to ciekawi, co musi być nie tak z facetem, że musi korzystać z usług prostytutki


@Magdalie: Nieśmiałość, wstydliwość, niskie poczucie własnej wartości, brak pewności siebie, lęk przed odrzuceniem, ośmieszeniem i długo jeszcze można by wymieniać.

Ktoś kto idzie do prostytutki ma gwarancję, że płacąc nie zostanie odrzucony, wyśmiany i będzie mógł zaspokoić swoją potrzebę inaczej niż ręką.