Wpis z mikrobloga

@jakub_sznela: to nim zaczniesz gardzić na dobre, to podejdź do sprawy bez emocji?
Nigdzie nie napisałam o osobach z kompleksami, czy niezbyt urodziwych, bo z doświadczenia i obserwacji widzę, że nawet ktoś niezbyt urodziwy może być bardzo szczęsliwy, jeżeli tylko nie ma nasrane w bani.
Po prostu druga połówka będzie równie mało urodziwa czy z kompleksami.
No a jak mało urodziwy facet chce mieć pannę 20/10 to mają nasrane we łbie.
@Kosancz: to nie odwracanie kota ogonem, to raczej trzeźwe podejście. Bo jak milioner robi imprezę z dziwkami, to raczej są to (LOL) ekskluzywne dziwki, a nie Martyna czy Roksana która za w dupe i do ust bierze 200 zł.
No i kwestia czy milioner robi imprezę z dziwkami, bo są ładne i chce szpanować, czy nie ma żadnej łatwej, która mu da za free. Myślę, że to pierwsze.
@Magdalie: Trochę słabe jest Twoje podejście. Wychodzisz z założenia że najgorsi ludzie z najgorszych, czyli jak to ujęłaś muszą chodzić na dziwki. Po przeczytaniu tego zdania zacząłem powątpiewać w autentyczność Twoich przekonań, bo gdyby to była prawda to te wszystkie "łobuzy, co kochają najmocniej" byliby sami. Podobnie skrzywieni psychicznie ludzie, czy psychopaci, a praktyka pokazuje że takie wykręty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet. Idąc ulicą nie jesteś w stanie wskazać
@Magdalie: "Po prostu druga połówka będzie równie mało urodziwa czy z kompleksami." Owszem, to prawda. Natomiast ja i zapewne wielu nieatrakcyjnych seksualnie mężczyzn woli zapłacić za seks prostytutce i mieć seks z ATRAKCYJNĄ kobietą niż z kobietą ze "swojej" ligi bez płacenia. Dla mnie jako niskiego (170 cm here), łysiejącego mężczyzny z twarzą delikatnie mówiąc daleką do Brada Pitta o wiele bardziej się opłaca zapłacić za seks z piękną kobietą i
Powiem paru naprawdę wstrętnym znajomym, że pomimo ich charakteru i bycia mendą gorszą niż ktokolwiek sobie to może wyobrazić, czeka na każdą spermiarz. Rewelka!


@Magdalie: Większość facetów ma mentalność kozła - wszystko zeżre. Można o takiego buty wycierać a on będzie po rękach całował i traktował to jak dopust boży. Widywałem to na własne oczy. To jest częstsze niż się wydaje.

z doświadczenia i obserwacji widzę, że nawet ktoś niezbyt urodziwy
@programista1992: a kto ci każe umawiać się z kobietą z twojej ligii, która cię nie pociąga? Nie lepiej poszukać sobie dziewczyny ze swojej ligii, która będzie cię pociągać? Związek to nie tylko seks, a seks to nie tylko umowa.
I co ma do tego Brad Pitt? Raz, że ani on piękny nie jest, a dwa jeżeli opierasz się na takich standardach urody, to zatrzymałeś się w ok. 1995 roku.
1992


@Magdalie: Kobietom, które mi się podobają - ja się nie podobam. Wiesz "mężczyzna zaczyna się od 180cm wzrostu" i takie tam. Z "mojej ligi" miałem na myśli, że skoro sam nie jestem przystojny, to trudno abym oczekiwał atrakcyjnej kobiety i nie mam o to pretensji do kobiet. "Nie lepiej poszukać sobie dziewczyny ze swojej ligii, która będzie cię pociągać" można przetłumaczyć na "Nie lepiej poszukać sobie brzydkiej dziewczyny, która będzie