Wpis z mikrobloga

@Adonix: Hej #motomirko #motowroclaw ! Wczoraj byliśmy u Prezydenta rozmawiać o #motocykle #motocykle125 i powstawaniu infrastruktury przyjaznej motocyklistom. Napisali o nas w #mototour #gazetawroclawska i #scigacz tutaj link artykuł ścigacza. Można tam sobie przeczytać manifest, który również dostępny jest u nas na stronie Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów. Na fejsie i insta też jesteśmy #wsmwroc
Nie wiem czy robić z tego znalezisko to piszę na mirko. Chcąc nie chcąc zrobiłem pierwsze #pokazmorde na wykopie :D
#kochamwroclaw #wroclaw
Adonix - @Adonix: Hej #motomirko #motowroclaw ! Wczoraj byliśmy u Prezydenta rozmawia...

źródło: comment_0YnXcos3rv6Ab7bgU967Bf1isDCPiKVr.jpg

Pobierz
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dobry wieczór jako pierwszy stanę w obronie motocyklistów
@Wychwalany: maszyny przechodzą przeglądy gdzie jest mierzony hałas z tłumika więc wszystko zgodnie z obowiązującym prawem. Ktoś takie prawo ustanowił prawda ?

@Ogau: nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. I nie myśl że jeżdżąc samochodem jesteś najlepszy i najinteligentniejszy kierowca bo 99% motocyklistów to również kierowcy samochodów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skarbie: wbrew pozorom to samochody osobowe i ciężarówki też do cichych nie należą a mimo to obrywa się tylko motocyklistom. Wieczorami na ulicach mojego miasta osobówki też latają na wysokich obrotach mocno hałasując
@qzer: sam jeżdżę rowerem, a o rowerzystach mam najgorsze zdanie. Nie znają przepisów (a raczej nie chcą znać), #!$%@?ą się pod koła, wciskają się, gdzie tylko się da. Podobnie jest z motocyklistami, ale do tego dochodzi debilom silnik. Nie wszyscy są tacy, ale niestety większość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qzer: no i co z tego? Na ciężarowe w niektórych miastach są wyznaczone godziny przejazdu, na głośne osobowe i tak wszyscy patrzą jak na upośledzonych, poza tym stanowią margines ogółu osobówek, czego niestety nie można powiedzieć o głośnych moto
sam jeżdżę rowerem, a o rowerzystach mam najgorsze zdanie. Nie znają przepisów (a raczej nie chcą znać), #!$%@?ą się pod koła, wciskają się, gdzie tylko się da. Podobnie jest z motocyklistami, ale do tego dochodzi debilom silnik. Nie wszyscy są tacy, ale niestety większość.


@Ogau: no wypisz-wymaluj moja sytuacja.

@qzer: od siebie do powyższego dodam że wszystkie moje okna od końcówki Strzegomskiej i początku Granicznej oddzielają ogródki działkowe, czyli całe
@Wychwalany: może dlatego że większość motocykli spełnia normy hałasu. Niestety te wyjątki co nie, to robią antyreklamę całej grupie społecznej. Tak samo jak ludzie którzy wycinają DPF i zaślepiają EGR i uważają że dobry diesel musi kopcić( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak zdecydowana większość jest normalna :)
@mnemonk: jasne masz rację, w każdej grupie społecznej są osobniki przeginające, za to też sporo dobrego robimy: motokropla że zbiórka krwi, odwiedziny dzieciaków w szpitalach, szkolenia z techniki jazdy, szkolenia pierwszej pomocy, dkms i wiele innych.