Wpis z mikrobloga

@Adonix: Hej #motomirko #motowroclaw ! Wczoraj byliśmy u Prezydenta rozmawiać o #motocykle #motocykle125 i powstawaniu infrastruktury przyjaznej motocyklistom. Napisali o nas w #mototour #gazetawroclawska i #scigacz tutaj link artykuł ścigacza. Można tam sobie przeczytać manifest, który również dostępny jest u nas na stronie Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów. Na fejsie i insta też jesteśmy #wsmwroc
Nie wiem czy robić z tego znalezisko to piszę na mirko. Chcąc nie chcąc zrobiłem pierwsze #pokazmorde na wykopie :D
#kochamwroclaw #wroclaw
Adonix - @Adonix: Hej #motomirko #motowroclaw ! Wczoraj byliśmy u Prezydenta rozmawia...

źródło: comment_0YnXcos3rv6Ab7bgU967Bf1isDCPiKVr.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@afc: brakuje miejsc postojowych to w taki sposób sobie radzą co na dobrą sprawę nie jest zakazane jeśli nie utrudnia taki motocykl innym życia i stoi stabilnie). Chcemy wzorem innych miast i krajów by takie miejsca parkingowe zaczęły się pojawiać we Wrocławiu. Nie tylko w galerii Wroclavia ale i w wielu innych przydatnych miejscach.
  • Odpowiedz
@sesesesese: ja obecnie jestem dawca krwi i szpiku ale ciekawy pomysł zrobiłaś na kampanię :) swoją drogą w Polsce jeśli wiem to jest domniemana zgoda na zostanie dawcą.
  • Odpowiedz
@Ogau: ciekaw jestem jakie masz dane na ten temat bo ja kojarzę motocyklistów jako rozglądających się dookoła świadomych uczestników ruchu.
  • Odpowiedz
@Adonix: utożsamiasz się z motocyklistami, jakby to była twoja rodzina i tu leży twój problem. Ja jeżdżąc rowerem, potrafię przyznać, że większość rowerzystów to debile. Ty, niestety, sam siebie oszukujesz, bo jesteś dumnym motocyklistą ¯\_(ツ)_/¯

Nie chcesz widzieć, że codziennie się trafia na debila na motorze to nie. Nie moja sprawa.
  • Odpowiedz