Wpis z mikrobloga

Nie wierzę, że można być takim mizoginem. Babka, która jest na zdjęciu (Dr Katie Bouman) pracuje nad projektem Event Horizon Telescope od 12 lat (zaczęła kiedy jeszcze była w szkole średniej), jest absolwentką MIT, najważniejszej uczelni technologicznej USA, ma ukończony doktorat, w dodatku nie była tyle co project manerką, a sama zaprojektowała algorytm, który użyto do wygenerowania pierwszego zdjęcia czarnej dziury, a co mówi Wykopek? #!$%@? ZROBIUA, JEST TYLKO TWARZĄ PIJAROWĄ
Nie mam siły nawet komentować takich ludzi

#mizoginia #neuropa #shitwykopsays
#nauka #kosmos
Reepo - Nie wierzę, że można być takim mizoginem. Babka, która jest na zdjęciu (Dr Ka...

źródło: comment_NbsGGPRBJsyWwpPQK3RduN88jmQOSR68.jpg

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
@interface: akurat ona faktycznie była członkiem zespołu, sama niczego samodzielnie nie odkryła (co dziwne bo ma bardzo obszerną stronę na wiki) więc... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ChceCosPowiedziec: Tak i wyobraź sobie że nawet mi za to płacą. I doskonale potrafię porównać ile pracy i wiedzy wymaga opracowanie dobrego konceptu a ile jego zaimplementowanie.

Zaimplementowanie algorytmu to po prostu użycie "ficzerów języka", przepisanie z abstrakcyjnego opisu na jakiś konkretny język programowania. Faktyczna praca to koncepty, praca architektów oprogramowania a nie code monkey klepiące bezmyślnie kod, o przepraszam, IMPLEMENTUJĄCE algorytmy. xD
  • Odpowiedz
reverse racism


@johny-kalesonny: To jest rasizm. Powiedzmy że, biali na jakąś uczelnię mogą się dostać od 100 punktów, a czarni od 80 punktów to raz, że biali nie są traktowani sprawiedliwie, dwa że taka uczelnia wychodzi widocznie z założenia że czarni są mniej inteligentni i zdobywają słabsze wyniki.

Dlaczego biały, który się bardziej postarał i zdobył 99 punktów ma ustąpić miejsca czarnemu, który zdobył 81 punktów? 99>81

Widocznie nie patrzy się
  • Odpowiedz
biali są dyskryminowani przez mechanizm "reverse racism", co jest #!$%@? tak głupie, że nie rozejdę tej żenady w tydzień.


@johny-kalesonny: https://www.nytimes.com/2018/10/15/us/harvard-affirmative-action-trial-asian-americans.html

Tak, bardzo głupie jest XD Nie wiem po co ja w ogóle dyskutuję z lewackim urojeńcem który zaraz będzie mi mówił, że białe jest czarne a czarne jest białe XD

No tak, to nie jest White power, ale koncept jest ten sam.


Dokładnie ten sam koncept. W końcu konceptem white
  • Odpowiedz
  • 1
Każdy wie, że Ziemia jest płaska a wszystkie zdjęcia nasa to mistyfikacja więc nie ma to żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@Reepo: problem w tym że w tym lewackim cyrku w jakim przyszło nam dzisiaj żyć, nigdy nie wiadomo czy kobieta dostała robotę dlatego że jest dobra w tym co robi, czy raczej dlatego że taki był parytet.
  • Odpowiedz
problem w tym że w tym lewackim cyrku w jakim przyszło nam dzisiaj żyć


@dendrofag: Honk honk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejny bait na lewicę, też zdaje się łyknęli bez przepity.
  • Odpowiedz
"It's OK to be white" odnosi się do tego konceptu oblężonej twierdzy, m.in. że polskie Polki rodzą dzieci muzułmańskim muzułmanom, a nie Polakom fajnym chłopakom. I że biała rasa umiera, że jest prześladowana itd. itp.


@johny-kalesonny: jeśli ktoś ma problem z samym stwierdzeniem "it's ok to be white" to twierdza jest naprawdę oblężona, niezależnie od tego ile ideologii do tego ktoś sobie dopisze.

Można mieć problem do bredzenia o "p0lkach", które
  • Odpowiedz
@Reepo: i znowu #bekazlewactwa, już wyszły nowe fakty, że 99% algorytmu napisał Andrew Chael, czyli mówienie że ona zrobiła algorytm to bezczelny fake news, poza tym team odopowiedzialny za to zdjęcie liczy 200 osób a nie jedną. Znowu próbuje się wylansowac niczemu winną kobietę jako bohatera a wychodzi że nie tak zasłużenie jak się wydawało przez co cierpi potem wizerunek kobiet, bo ludzie będą kwestionować już na starcie podobne newsy
  • Odpowiedz
Przypominam, że cała afera zaczęła się od tego, że media w USA na sam widok tej kartki zareagowały jakby zobaczyły żywcem obdartą ze skór i powieszoną całą murzyńską rodzinę przez Ku Klux Klan w imie białej supremiacji.


@Strzelec_Kurpiowski: Nie mam problemu z samym stwierdzeniem "It's OK to be white", uważam, że bez kontekstu nie jest rasistowskie.

Ale w kontekście wywieszania tych #!$%@? kartek w kraju, gdzie urzędowy rasizm zniknął dopiero niedawno,
  • Odpowiedz