Wpis z mikrobloga

O proszę jak różowe wyparowały
Pewnie teraz patrzą w oczy jakiemuś dynamicznemu, wygadanymu oskarkowi.
Wiadomo na co liczą.
Kuuurde niech taki do mnie zagada oooj taaak

Gdy są tutaj, to udają jakieś inne. Wydaje im się że dziewczyny mające konto tutaj są wyjątkowe

Różowe pokazują jake są tylko przed wygadanymi chadami.
Nudni faceci skazani na samotność
#przegryw #tfwnogf #samotnosc #foreveralone #peklowanie #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #randki #weekend #melanz #seks
  • 23
@Muodyhuopiec1919:

Tu #!$%@? o rodzinie a chwilę później nadajesz na kobiety. Wiem że cierpiałes w życiu ale to nie upoważnia cię do obrzucania błotem użytkowniczek wykopu. Wiele z nich jest samotna ale ty wrzucasz je do jednego worka że szmatami z dyskotek. Nawet mi cię nie żal. Masz to na co zasłużyles.
@Muodyhuopiec1919: przestań się zasłaniać rodzicami. Tylko głupiec spoczął w tym stanie w jakim jest i zamiast zrobić coś ze sobą woli płakać na zły los złych rodziców i złych ludzi.
Nie starasz się naprawić błędów swoich rodziców tylko żądasz atencji wykopków.

Po czym jeszcze obrażasz i krytykujesz różowe z wykopu i wrzucasz do jednego worka że to atencjuszki udające nie wiadomo co śliniące się do chadów z reala, wszystkie #!$%@? bez
@BloodyMassacre26: ja nie zadługuje na współczucie. Ja muszę poradzić sobie sam.
Na współczucie zadługują tylko ci „fajni”
Gdy ci fajni z jakiegoś powodu cierpią ta masa jego znajomych na tym traci.
Gdy ja podupadam to nikt tego nie widzi. Na mnie szkoda czasu.
Prawdziwą nienawiść czuje do siebie
@Muodyhuopiec1919: na współczucie zasługują ludzie którym jest źle w ich sytuacji ale starają się ją zmienić tylko że im nie wychodzi.

A nie ludzie którzy narzekają i narzekają i nic poza tym. Na dłuższą metę nie da się wytrzymać z taką osobą bo depresji można dostać. Typowy wampir energetyczny.

Fajność nie ma tu nic do rzeczy. Większość ludzi takim oskarkom nie współczuje naprawdę, tylko tak gadają a za plecami się cieszą
@BloodyMassacre26: w swoim otoczeniu jeszcze nie widziałem aby ktoś się cieszył z czyjegoś nieszczęścia.
Kiedyś miałem problem z tym że często mówię o swoich problemach. Dużo marudziłem.
Zacząłem czytać o wampirach energetycznych. Pewne cechy zobaczyłem w sobie. Od tamtej pory nie mówię ludziom ze swojego otoczenia o swoich problemach. Trzymam to w sobie. Kiedy jest mi źle przyjmuje kamienną twarz. Z problemami radzę sobie sam. Nigdy nie proszę kogoś o pomoc.