Wpis z mikrobloga

tych większych portfeli zawsze dajesz jakiś dokument


@Adiif1: Bzdury, żaden portfel nie wymaga dokumentów - tylko giełdy. Dodatkowo portfele webowe które nie udostępniają pary kluczy publicznego i prywatnego w rzeczywistości tylko wypożyczają twoje bitcoiny. Nie mając pary kluczy nie jesteś właścicielem swoich kryptowalut. To podstawowa zasada. Masz setki portfeli opensource jak Electrum czy mobilny Samourai. Wymian można dokonywać przez bitomaty, localbitcoin i inne bez weryfikacji. Oczywiście jak chcesz się bawić na
@devones z tego co mi wiadomo to na blockchain.com jest możliwość "założenia" swojego prywatnego klucza

Dodatkowo czy ten blockchain.com nie jest jednym z większych serwisów? Na szybkiego nie znalazłem żadnych leakow
@devones z tego co mi wiadomo to na blockchain.com jest możliwość "założenia" swojego prywatnego klucza


@Adiif1: Nie rozumiem co to zmienia? Nadal dostęp do klucza poza tobą również ma osobny podmiot. Czemu chcesz powierzyć komuś swoje dane/pieniądze i ufać mu? Wystarczy prosty wallet opensource i nie musisz nikomu ufać bo tylko ty masz dostęp. Żadnych dokumentów, żadnych innych podmiotów. To jest idea kryptowalut.

Dodatkowo czy ten blockchain.com nie jest jednym z