Wpis z mikrobloga

Ebookowy jarmark wielkanocny ruszył! Dobra wiadomość dla programistów.

W końcu doczekaliśmy się nowej promocji na ebooki programistyczne. W ofercie ceny są obniżone do 29,90, 19,90, 14,90, 9,90 i 6,90. Przyjrzyjmy się co można kupić w promocji.

Po pierwsze najczęściej kupowane ebooki:

1. #python. Zacznij Programować 29,90 (obniżka z 89,00) LINK DO ZAKUPU
2. English 4 IT 14,90. Polecam szczególnie! LINK DO ZAKUPU #angielski #angielskizwykopem
3. Java. Efektywne programowanie 29,90 LINK DO ZAKUPU #java
4. React i Redux 29,90 LINK DO ZAKUPU #react #redux
5. Angular w akcji 29,90 LINK DO ZAKUPU #angular
6. Deep Learning z Python i Keras 29,90 LINK DO ZAKUPU #keras
7. Legendarny Osobomiesiąc 29,90 LINK DO ZAKUPU
8. Git 19,90 LINK DO ZAKUPU #git
9. Docker 19,90. Polecam szczególnie! LINK DO ZAKUPU #docker
10. Algorytmy i struktury danych 29,90 LINK DO ZAKUPU #algorytmy

A teraz te, które ja szczególnie uważam za warte kupienia:

1. Algorytmy i struktury danych 29,90. To bardzo ważna pozycja dla każdego, kto chce lepiej rozumieć programowanie. Książka momentami może jest trudna, ale stopniowo wzrasta ten poziom trudności. Bardzo dobrze objaśnia algorytmy i pomaga zrozumieć jak podejść właściwie do złożonych problemów, które można rozwiązać doborem odpowiednich struktur i metod obliczeń. LINK DO ZAKUPU

2. Czysty Kod 19,90 (sic!). Klasyczna książka, którą powinien przeczytać każdy programista. Opinie o następnych książkach autora są różne. Ja uważam je za równie dobre np. Czysta architektura. Niemniej Czysty Kod to kanon książek programistycznych. Każdy powinien mieć tego ebooka LINK DO ZAKUPU

3. Getting Things Done 14,90. To dosyć słynna książka. Jest napisana przez Davida Allena, który zajmuje się zawodowo organizacją pracy, w tym osobistej. Dzięki tej książce moja produktywność wzrosła wielokrotnie. Mam codziennie pustą skrzynkę pocztową, dokumenty zorganizowane, nie tracę czasu na szukanie niczego. Oprócz praktycznych porad to też dobra pozycja by ogólnie zrozumieć jak organizować sobie lepiej pracę. To nie tylko ebook dla programistów, ale dla każdego właściwie człowieka. Mega polecenie ode mnie! LINK DO ZAKUPU

4. Sztuka Podstępu 19,90. Kevin Mitnick, to już stara książka. Ale jeśli ktoś nie czytał to naprawdę bardzo polecam. To opowieść o tym jak Kevin łamał systemy właściwie oszukując ludzi. Nie jest to zbyt chwalebne, natomiast mnie zaciekawiło jak pomysłowo to robił, co kojarzy mi się z klasyką kryminału jak Holmes. A z drugiej strony bardzo duża dawka informacji, co możemy zrobić, żeby nie dać się oszukać, jak nie pozwolić takim hakerom na włamanie do naszych systemów. Książka nie tylko dla programistów, dla każdego. LINK DO ZAKUPU #hacker #hacking #hackingnews #bezpieczenstwo

5. Scratch. 19,90. To książka dla ambitnych rodziców programistów, którzy chcą by ich dzieci też zostały programistami. LINK DO ZAKUPU #scratch

6. 15 tajemnic zarządzania czasem. 14,90. Znowu efektywność efektywność, organizacja. Może nie tak dobre jak Getting Things Done, ale zawiera też dużo więcej porad jak lepiej zorganizować sobie pracę. LINK DO ZAKUPU

7. Lifehacker 14,90. Ebook mówiący znowu o tym jak można różne rzeczy w życiu robić szybciej, sprawniej, lepiej. Konkretne praktyczne porady, które można od razu wdrożyć i testować :) LINK DO ZAKUPU

8. Unix i Linux. Przewodnik administratora systemów. Wiem, że wiele osób czekało na rabat. Ta legandarna książka dla adminów, devopsów, systopsów jest za 179 zł normalnie. Teraz za 29,.90 zł i to najlepszy moment by ją kupić LINK DO ZAKUPU #unix #linux #administracja #devops #sysadmin #sysops

9. Dla programistów C# polecam z kolei Visual Studio 2017. Zniżka z 89 na 29,90, więc znowu dobra okazja. LINK DO ZAKUPU
10. Python. Wprowadzenie. Zniżka z 149 na 19,90 (sic!) Tę książkę szczerze polecam dla początkujących adeptów tego języka LINK DO ZAKUPU #csharp #visualstudio

Więcej ebooków w promocji znajdziecie tutaj: LINK

#programowanie #programista15k #programista #kodowanie #ebook #ebooki #ksiazka #ksiazki #czytajzwykopem #praca #pracait #pracazdalna #programistyczne #mirkobooki #programistyczneebooki
tomaszs - Ebookowy jarmark wielkanocny ruszył! Dobra wiadomość dla programistów.

W...

źródło: comment_rkzz7nADYhd6GqBWGXRD7AYkj5Gq0VcB.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomaszs: Ad. 2. Nie rozumiem podniecania się tym Czystym kodem. Może dla kogoś kto dopiero od niedawna widział kod, to coś pomoże. Obecnie już chyba większość juniorów zna te zasady z innych źródeł. Może fajnie, że zebrane w jednym miejscu, ale to jak robić książkę do nauki chodzenia. Niby potrzebna wiedza, ale jak ktoś umie czytać książkę, to umie już chodzić. Jak ktoś nie umie programować to i nie zrozumie książki.