Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OzaweNakashi: gdyby mnie obchodziło zdanie innych ludzi już dawno usunalbym ten wpis dla beki, a tak daje się wylądować normictwu i przegrywczaka którzy w realnym świetle kłaniają mi się.@tukanprise: spodnie zakupione gdy miałem 59cm w udzie po redukcji, na masie już jest 65. Jakbyś ćwiczyła to byś o tym wiedziała.
@AndyMendy: dokładnie mordo hehe pozdro z fartem hehe
@D381L: też tak uważam, dlatego Cię tam nie spotkam na szczęście.
@Estetykatopodstawa: właśnie spotkasz, tylko ,że dla mnie przerzucanie ton żelastwa z jednej strony na drugą po to zeby wyglądać jak wyrośnięty karzeł jest niemym krzykiem o pomoc. jeśli siłka to tylko po to ,żeby tymczasowo zastąpić inny sport, którego nie mogę uprawiać ze względów zdrowotnych. ogólnie niech każdy robi co chce po to żeby czuć się ze sobą jak najlepiej, nigdy nie będę tego negował, po prostu w mojej, indywidualnej ocenie,
@veranoo: Wólczanka jest całkiem ok, ale szukaj wersji slim fit.
Z sieciowek to peek and cloppenburg. Część z ich marek własnych jest w porządku i za w miarę racjonalne pieniądze w porównaniu z Hugo Boss który leży na pocę obok. Jednak tu wymaga sporo testowania. Jest jeszcze jedna podobna sieciowa ale teraz mi nazwa wyleciała z głowy

Z tańszych to na allegro znajdziesz trochę sklepów z ciuchami gdzie modele są bardziej