Wpis z mikrobloga

@YourNightmare to osad białko+żywice z chmielu. Wygląda słabo ale po zamerdaniu butelką rozpuszcza się. Oczywiście nie powinno go być, ale zdarzyła się jedna czy dwie partie przez te kilkanaście miesięcy które w niektórych butelkach miały nieco osadu. Niestety nie do wyłapania bo pojawia się dopiero po paru tygodniach od rozlewu a wtedy już dawno nie ma go u nas. W każdym razie nie zmienia to smaku i nie jest groźne. Zresztą przez
@marcobolo: pracujesz tam jeszcze? co ostatnio stało z tym piwem? bo jest gorzej, i narzekam nie tylko ja. próbowałem już kilka butelek z różnych sklepów i jest po prostu gorzej do tego co partie jeszcze sprzed dwóch miesięcy. pisałem nawet do was i pracownik stwierdził, że nic nie bylo zmieniane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fighting_Irish: cześć, tak. A masz może daty z tych butelek? Wiesz, różne sklepy mógły dostać ta samą partię lub wręcz przeciwnie. Rozlewany to piwo mniej więcej co tydzień więc bez dat ciężko się odnieść. Aczkolwiek każda partia jest nadal zarówno badana jak i testowana przez min trzy osoby w tym mnie.