Wpis z mikrobloga

@waciak: poczucie akceptacji jest akurat w piramidzie masłowa i jest to ważne dla człowieka do normalnego funkcjonowania wiec nie wiem z czego drwiny
@Bochun: 156, 55, owszem jestem ułana, ale staram się to zmienić, chociaż w moim przypadku to bardzo ciężkie... ale wątpię aby -5kg coś zmieniło w moim wyglądzie
@pul_litra_wstydu: oczywiście, ze przeszkadza tylko tego wprost nie powie. Nie da się zrobić z 3/10 na 7/10 jak nie
  • Odpowiedz
@DinaKaliente Jak na początku związku też reprezentowałas 3/10 to nie wkrecaj sobie w różowy móżdżek, że nagle mu się przestałaś podobać i wolałby Julkę. Widziały galy co brały ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bochun: rok temu miałam mniej te pare kg i nie zauważyłam zbytniej różnicy. Tzn może było mniej, ale w wyglądzie nic się nie zmieniło na plus
@pul_litra_wstydu: ale ja nie chce być z jakimś randomem tylko z moim niebieskim.
@Jezdziec666: niby tak, ale my się poznaliśmy przez internet i miał pewnie inne wyobrażenia o moim wyglądzie, bo na zdjęciach każdy wyglada lepiej. Poza tym rzadko się spotykamy bo daleko
  • Odpowiedz