Wpis z mikrobloga

Jeździ ktoś? Kupiłem kierownicę miesiąc temu i dotychczas jeżdżę w F1 2018 i chciałbym spróbować pojeździć coś bardziej popularnego. Fajne te iRacing? Widziałem, że dużo ludzi co jeździ to poleca.
#iracing #simracing
  • 26
  • Odpowiedz
@Tyrese: abonament miesięczny chyba 13 USD, jak kupujesz na więcej miesięcy z góry to taniej. W "podstawce" dostajesz kilka aut i torów ale nie nastawiaj się na Porsche czy Ferrari. Najwięcej zabawy da Ci chyba Mazda MX-5. Tory w abonamencie to też raczej druga lub trzecia liga.
Jak chcesz się ścigac poważniej to dodatkowy jeden tor lub jedno auto kosztuje 12 USD.

PS. Jak kupisz jakieś dodatkowe auta czy tory to
  • Odpowiedz
@Tyrese Już dłuższy czas upalam w iRacing i wciąż nie rozumiem jego fenomenu. Na Twoim miejscu kupiłbym AC i ACC z nadzieją, że to ostatnie będzie sukcesem jakiego AC nie doczekało :) Nawet jeśli będzie inaczej to wciąż bym wpierw pośmigał w grach Kunosowych niż w iRacing. Decydując się na iRacing lepiej podejmować świadomy wybór, bo to kosztowna zabawa. Ja bym nie walił w ciemno z tak grubej rury.

Inna sprawa jest
  • Odpowiedz
@Golomp: no bo o to mi chodziło, to jest gówniana cena, dałbym i 5 stów, utrzymanie takiej gry i jej poziomu kosztuje, ale niektórzy wolą jeżdzić raz na miesiąc albo się bawić wśród dzieciaków bo ac kosztuje 30zł (tyle dałem na kinguin) i każdy nobek z kierą tracera tam ciągnie.
  • Odpowiedz
@Golomp No i trafione w sedno. Jeździsz wyścig co godzinę, więc każdy pojedynczy nie ma znaczenia, jeździsz raz na dwa tygodnie i już mają one znaczenie. Taka eskalacja bodźców. Z 24h się zgodzę, ale nie sądzę, że amator będzie chciał od razu od takiej serii zaczynać.

Nie mówię nie dla iRacingu. Po prostu nie widzę powodu rozpoczynania przygody od razu od iR
  • Odpowiedz