Wpis z mikrobloga

@znikam5: to jest najmniejszy problem w porównaniu do ceny, która już nie jest tak przystępna jak kiedyś. Każda kolejna generacja jest coraz droższa i w końcu dogonią Samsunga :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiotreKq: słuchają społeczności wyjebując jacka i dając gówno baterię raz za razem, nie implementują ładowania indukcyjnego, nie dają głośników stereo. #!$%@?ć ich prądem
@znikam5: ja nadal używam 3ki i nie zamierzam jej zamieniać przez najbliższy rok lub dwa. Nie zależy mi na mniejszej ramce i lepszym ekranie, a innych różnic raczej nie zauważę
@PiotreKq: myślę, że popyt na flagowce już przeszedł. Patrząc na strasznie słabe wyniki sprzedaży serii Galaxy S to można wnioskować, że rynek jest przesycony, a ceny nie sprzyjają wymianie telefonów.
@PiotreKq: nudny raczej nie jest, bo ciągnie on niższe segmenty i wyznacza standardy. Jedyny problem jest taki, że każdy flagowiec ma dzisiaj to samo, a różnice są kosmetyczne. Np. aparat jeden ma lepszy, drugi gorszy, ale jak nie będziesz analizował zdjęcia to różnicy nie obczaisz.
@Elements: Przecież napisałem, że osobiście mam OP6T bo mi brak jacka nie przeszkadza ale chyba nie znasz sprawy więc się nie wypowiadaj, przy premierze OP6 Oneplus zarzekał się, że jack zostanie, bo tak chcą użytkownicy a parę miesięcy później go usunął .
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neaopoliti: @PiotreKq: fakt słabej sprzedaży flagowych modeli nie wynika raczej z tego że są nudne i mało innowacyjne, a raczej z tego że nie ma już potrzeby wymiany ich tak często jak kiedyś.
Doskonale to widać chociażby po iphonach, znam sporo ludzi którzy dalej są szczęśliwi z iPhonem 7 i nie widzą konieczności kupna nowszego modelu bo ten cały czas działa bardzo dobrze.
@Erus na pewno byś zauważył. Szybkość działania itp (sam mam 1+3, nie narzekam i chyba to będzie pierwszy telefon, który wymienię dopiero jak się popsuje, ale wiem jak obecne flagowce działają i jest duża różnica)
@emitar: ale... wszystko śmiga tak samo jak po premierze. Nie mam żadnego laga, apki startują od razu po kliknięciu. Możliwe że na OP7 apki uruchomią się 0.1 sek szybciej, ale po co? Za jaką cenę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)