Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: to ze wsrod ŚJ jest wieksza pedofilia, przekrety i oszustwa niż w KK (nie mowiac o przemocy psychicznej) to nie jest jakas szczegolnia nowosc xd Ta sekta to niezły organizacyjnie scam. Takie wiadomosci byly juz dawno. Problem w tym, że oni szybko wyrzucaja kogos ze swojej organizacji przez co formalnie nie da sie identyfikowac przestepcow z ŚJ dodatkowo całkiem nieźle tuszują wszystko, bo ludzie boja sie ostracyzmu ze strony innych
@suqmadiq2ama: Przypomniała mi się afera, jak jakieś nędzne pismaki w Australii obrazili OTO, pisząc, że tam się składa w ofierze dzieci i w ogóle...
Skończyło się niezłym #!$%@? linii obrony gazety, nie wiem czy tylko przeprosili, czy też wybulili porządne odszkodowanie, jakoś się nie wgłębiałem.
@suqmadiq2ama sprytnie to napisali :D starsi zgłaszają to od razu do Biura Oddziału, nie na policję. Domyślasz się, że Biuro prawilnie decyduje o zgłoszeniu na policję, a tak naprawdę pewnie szukają kruczków prawnych jak tego nie zgłosić, a w kraju gdzie nie trzeba zgłaszać sobie po prostu nie zgłaszają bo nic im za to nie grozi xD

W nosie mają dobro dziecka, byle się prawnie zgadzało i nie naruszone zostało ich "dobre