Wpis z mikrobloga

@Kapsel3k: Podoba mi się to "jak wam można zaufać" DX. Jakby jeszcze to wypowiadała taka postać zapłakana, na kolanach, a w tle by leciało ring of fire. Ogólnie to śmieszna rozmowa, bo ten gość to trochę no nie ma pojęcia o czym mówi na screenie i w sumie nie wiem dlaczego tak dużo tagów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapsel3k: Żadne podwójne standardy xD Podwójne standardy to byłyby, gdyby laska powiedziałaby innej lasce, że jej facet ją zdradza, ale narzeczonemu koleżanki, że ona go zdradza już nie. Nie róbcie już z niej nie wiadomo kogo. Facet jak dowie się, że jego kumpel zdradził swoją dziewczynę, to też nie leci do niej na skargę XDDD
@AnanasNaPizzy: Ale rozumecie, że tu nie chodzi o dziewczynę, tylko narzeczoną? Zresztą, ja bym powiedział ¯\_(ツ)_/¯ Są razem 5 lat, a ona mu przyprawia rogi. Ma się z tą kobietą ożenić i #!$%@?ć sobie życie bo co? Bo tak? Nie no, Ciebie to bawi, bo chodzi o faceta, a nie kobietę. Ona tylko flirtuje, nic wielkiego. Puknijcie się w łeb. @NonOmnisMoriar: Zaufać kobiecie = powiesić się na własnym pasku. Zaręczyny,
@Kapsel3k: Samo to, że ona przyprawia mu rogi nie prowadzi z gruntu do zniszczenia mu życia. " Zaufać kobiecie = powiesić się na własnym pasku. " Wstawaj, zesrałeś się. "Czekam aż któraś napisze ''Nie wszystkie takie są'' No nie wszystkie takie są. To jak wygląda świat i jakie rzeczy zawiera nie ogranicza się do pojedynczych wpisów na mirko czy pojedynczych relacji dowolnych osób.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapsel3k: Chyba nie zaczaiłeś, że ja mówiłam o @kopernic xD Wcale nie bronię coorwy, która przyprawia rogi kolesiowi. Mówię tylko, żebyście już tak nie najezdżali na kopernic. Nie powiedziała o zdradzie i uważam, że to źle, ale już nie mówcie, że to dlatego, że jest loszką. Faceci też tak robią xD
@NonOmnisMoriar: Czy Ty rozumiesz co piszesz? Facet jest w niej zakochany, zaręczył się, chce wziąć ślub, założyć rodzinę. Mają wspólny kredyt. To jest poważna sprawa. ''Raczej szuka nowego, bo mówiła o swoim, że to bardziej przyzwyczajenie niż miłość'' To czemu go nie zostawi? Bo tak jej wygodnie. Zjeść ciasto i mieć ciastko. To jest #!$%@?. Małżeństwo w dzisiejszych czasach to samobójstwo. To co kobieta może zrobić z mężczyzną po ślubie jest...
@Miguerim: Nie wiem. Czy ja żyję #!$%@? w matrixie? Czy postawienie się w sytuacji drugiego człowieka jest tak dużym wysiłkiem intelektualnym? Gdzie wy macie moralność? Czyli jak jej facet będzie ją zdradzał na divach to też nie powinna wiedzieć, bo po co. Po co ma wiedzieć, jeszcze się zacznie martwić, że hiva jej przyniósł do domu.