Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna ostatnio mocno zgrubla, zaczalem wiec ja odchudzac, dieta 1500 kcal, duzo ruchu, duzo bialka, czysta micha. Silownia 3x w tygodniu, do tego sobie chodzimy na rower pare razy w tygodniu. I #!$%@? bo waga jej stoi w miejscu a juz tak od miesiaca jest. Czy powinienem wiecej jej kcal obciac? Dla kobiet sa jakies specjalne metody redukcji? Dajcie porady jak zrobic redukcje u dziewczyny, bo wiem jak u faceta (sam cwicze na silce od 5 lat) ale nie mam pojecie o diecie dla kobiet, jak ustawic makro, jak z bialkiem, itd.

Dodam ze tarczyce ma w normie i bierze tabletki antykoncepcyjne, moze tyje przez tabletki?

#mikrokoksy #silownia #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 165
Mimka: @AnonimoweMirkoWyznania: Tarczyce może mieć zdrową, ale inne problemy. Ja chudnę dopiero za mniej niż 1k kcal. Oczywiście samozwańczy znawcy diet się oburzają i nie dowierzają, ale to jest fakt. Liczę każdą kalorie, nawet te z warzyw typu ogórek czyli sama woda i dopiero przy około 800kcal spadki były zadowalające.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}